home Get a blog for free contact login

Pages tagged: израел

Войната в Украйна няма да свърши докато не приключат конфликта в Палестина

Трябва да е станало ясно, че преговорите м-у Тръмп и Путин за мир в Украйна на този етап са фарс. Нито нещо съществено е договорено, нито нещо съществено се спазва. Клането, което можеше да бъде избегнато и обявените руски цели да бъдат постигнати за две седмици след началото на СВО продължава ..

Тази война е запалена от евреите и в нея се преследват техни цели:

  • Разрушаването на бялата западна християнска цивилизация
  • Поставяне на Европа на колене
  • Инфлация и още грабеж чрез допълнителни държавни заеми към тях - дългово робство

И т.н. до постигане на крайната им цел: Пълна и неотменима власт за тях. Вечно робство за нас.

И понеже евреите дърпат конците ето тезата ми:

❗Войната в Украйна няма да свърши докато не приключат конфликта в Палестина.

Евреите имат нужда от по-съществено бедствие от геноцида, който те извършват над палестинците в Газа и Западния бряг. Война в Европа им пасва идеално за "първа страница" на всички пропагандни медии, които те контролират.

🤡 И както виждате всичките им шутове, играят в представлението. Едните уж искат мир, другите уж искат конфликта да продължи. Всичките са в цирка обаче.

Ако пък все пак прекратят конфликта в У. преди този в Палестина, ще направят всичко възможно да го заменят с друга сцена от бруталната им пиеса.

Вече 80 г. след края на ВСВ евреите непрестанно градят имидж на жертва чрез всичките си пропагандни канали.

🇵🇸 Това, което правят на палестинците е напълно достатъчно за да бъде разобличено истинското им лице - на безскрупулни дегенерати, които избиват милиони за постигане на собствените си цели. Правиха го десетки пъти през 20 в. и всеки път масите бяха въвеждани в заблуда за истинските им цели.

Референция:


Джефри Сакс пред ЕП: САЩ предадоха външната политика на САЩ в ръцете на Нетаняху преди 30 г.

Професор Сакс е един от много малкото гласове от високото ниво на външната политика на САЩ, който си струва да бъде слушан.
Участва плътно в геополитическите процеси в последните десетилетия и има информация от първа ръка.

Не е преставал да говори тези неща още от преди началото на СВО.

Поздравления за Гласове, че вадят тази реч пред българската публика. Струва си всяка секунда.

Акценти:

❗САЩ изцяло предадоха външната политика в ръцете на Нетаняху. Отпреди 30 години израелското лоби доминира американската политика, просто нямайте съмнение в това.

Тръмп и президентът Путин ще се споразумеят да приключат войната. Дори Европа да направи цялото си велико военно перчене – няма значение, войната свършва. Извадете я от системата си. Моля ви, кажете на колегите си – свършено е!

И е свършено, защото Тръмп не иска да носи губещата страна. Това е. Няма някаква голяма морална поука, той просто не иска да се товари с губещата страна. Това е загуба.

Припомних думите на Кисинджър на Украйна, сега ги казвам и на ЕС: ❗Да бъдеш враг на САЩ е опасно, но да им бъдеш съюзник е фатално.

Моля ви, не приемайте американските власти за ръководители на Европа. Имайте си европейски власти. Моля ви! Това, което ще бъде спасено с преговорите, които се водят в момента, е Украйна. След това – Европа. Стоковият ви пазар се вдига през последните дни. От ужасната новина за преговорите. Зная, че това беше посрещнато с чист ужас в тези зали. Но това е най-добрата новина, която можете да получите. Аз подкрепям това, те не ме слушат, но аз се опитвам да стигна до някои от европейските лидери, повечето от тях не искат да чуят нищо от мен, изобщо. Но аз казвам: „Не ходете в Киев, идете в Москва. Дискутирайте с партньорите ви. Шегувате ли се? Та вие сте Европа, вие сте 450 милиона души, вие сте икономика от 20 трилиона долара, вие трябва да сте основният икономически търговски партньор на Русия. Това е естествен съюз. Между другото, ако някой би искал да обсъди как САЩ взривиха „Северен поток“, ще бъда щастлив да говоря за това.

Вие винаги казвате: „Вината не е наша. Те са агресор, те са другата страна, това е Хитлер...“ Случва се на всеки две или три години. Дали ще е Саддам Хюсейн, дали ще е Асад, или Путин – това е много удобно. Това е единственото обяснение за външната политика, което американския народ е получавал въобще. „Ами, ние сме изправени пред Мюнхен 1938-ма, с другата страна не може да се говори, те са лоши, те са безмилостен враг.“ Това е единственият модел на външна политика, който някога сме чували от нашите медии. А медиите го повтарят, защото са напълно подчинени на американското правителство.

И така. През 2014 г. САЩ работиха активно за свалянето на Янукович. Всички знаят за подслушания телефонен разговор между моята колега от Колумбийския университет Виктория Нюланд и американския посланик Питър Пият.

❗Най-голямата мечта в живота на Нетаняху е война между САЩ и Иран. Той няма да се откаже от нея, а и не е невъзможно това да се случи. И това е така, защото в този аспект САЩ нямат независима външна политика.

Накрая, нека кажа и относно Китай. Китай не е враг. Китай е просто една история за успех. И поради това Съединените щати я виждат като враг.

Референции:


Всичко, което трябва да знаете за Фридрих Мерц, новият вероятен канцлер на Германия

„Никой от нас не говори за затваряне на граници, въпреки че това беше казвано по време на кампанията“

--
Фридрих Мерц, лидер на спечелилите изборите в Германия християндемократи - вероятният нов канцлер.

🔸Преди изборите Мерц и неговата "консервативна" партия ХДС обещаха широкообхватен граничен контрол за ограничаване на нелегалната миграция.

🔸През ноември 2018 г. Мерц казва, че въвеждането на еднополовите бракове в Германия е крачка в правилната посока.

🔸След началото на руската СВО в Украйна Мерц заема силни проукраински и антируски позиции, призовавайки канцлера Олаф Шолц да снабди Украйна с оръжие и лично пътува до Киев, за да се срещне със Зеленски.

🔸През октомври 2024 г. Мерц призова германското правителство да възобнови доставките на оръжия за Израел.

🔸Мерц критикува решението на Международния наказателен съд (МНС) да издаде заповед за арест на израелския премиер Бенямин Нетаняху. Вчера, ден след федералните избори, той обяви волята си да покани Нетаняху в Германия, „като открито предизвикателство“ срещу решението на МНС.

🔸През декември 2024 г., след падането на режима на Асад в Сирия, той призова Европа да засили връзките си с Турция, „за да донесе политическо умиротворяване на този регион."

🔸Има два частни самолета.

🔸Бивш изпълнителен директор на BlackRock.

В общи линии това е всичко, което трябва да знаете за новото ръководство на Германия.

Видео: https://fb.watch/x_-G1ej0wa/


Защо Тръмп остави чуждестранна помощ само за Израел, Египет и Йордания

Оранжевият шут в Белия дом спрял чуждестранната помощ за всички .. освен за кукловодите си от Израел и съседите им от Египет и Йордания.

Ясно е, че Тръмп ще направи всичко, което му се нареди за Израел, защото освен него, евреите държат и целия Конгрес, съответно и цялата им държава.

❗По интересни са Египет и Йордания.

На Египет, САЩ си плащат такса спокойствие още от седемдесетте години, за да има мир с Израел. Сега обаче има и друга причина.

Газа е срината със земята и тези над 2 млн. палестинци там трябва да бъдат изнесени нанякъде. Този път не им върши работа да бъдат разселени като мигранти, защото тези хора видяха със собствените си очи как

❗децата им бяха избивани като долни гниди от евреите.

А това не се забравя - пуснат ли ги няма да престанат да мъстят ..

Така че имат нужда да набутат палестинците в концентрационни лагери и тези лагери ще бъдат точно в Египет и Йордания. Египтяните се опъваха да ги приемат, но е въпрос на "преговори", т.е. да бъдат купени продажните им елити.

Може да си пуснете изказването на Тръмп по въпроса - демонстрация на брутална наглост, докато говори за разселването на хората от собствената им земя.

А да ..
Тръмп позволи и износа на големи бомби за Израел. Нещо, което не беше допуснато дори при режима на Байдън.

На ред са Западния бряг и Иран.


Какво не забелязахте при влизането в длъжност на Тръмп 2025

rabbi-ari-berman-spoke-just-after-trump

Страхотна реч на Тръмп, нали ?

Непосредствено след нея обаче на сцената се качи човек с еврейско кепе и започна да говори на иврит - равин д-р Ари Берман. Благодари на Йехова за трите освободени заложнички.

В сделката се предвижда размяната на 33 заложника държани от Хамас срещу 1900 държани от режима на Нетаняху.

Питате ли се кой всъщност държи заложници ?!

Сделката е за Газа, така че още днес в Западния бряг евреите започнаха операция на прочистване, където убиха още поне 6 и раниха 35 души.

Междувременно и вчера в Газа имаше дете убито от еврейски снайперист, което баща му не можа да прибере от улицата, защото стреляха и по него.

Тръмп ще спре войните, стига те да не са в еврейски интерес. Няма проблем, че САЩ бяха в Афганистан при предния му мандат, че бяха в Сирия, че Байдън старши въртеше совалки да въоръжава Украйна, докато младши се друсаше и вземаше комисионни пак там.

Толкова за Тръмп миротвореца.

vans-wife

На втората снимка е жената на вицето Ванс.
Тя ще бъде част от "най-голямата операция по депортация".
Не ли ?!

trump-not-swearing-on-the-bible

Когато се заклеваше като президент, дори Байдън държеше ръката си на Библията, като всички предишни президенти. Мелания държеше Библията непосредствено до Тръмп, но той дори не я докосна.
Защо ?

Когато си IsraelFirst няма как брътвежите ти за велика Америка да бъдат осъществени. Израел пикае върху ООН и се заявява като единствената велика сила.

Евреите са архи-врагът на нас белите християни. Искат да ни видят поробени, така че никога повече да не можем да вдигнем глава.
Лесно ще си обясните накъде върви света ако запомните това.

Иначе се забавлявам с еуфорията в лагера на тръмпистите, особено след цирка с подписването на хартийки.
2021 г. беше подобно сред жълтопаветния ни планктон, който се разтапяше по Байдън.

Скоро пак ще питам:
Аз казах ли ви ?!


Примирие м-у Израел и Хамас точно за инагурацията на Тръмп

Примирието между Израел и Хамас се прави за инагурацията на Тръмп - качват му акциите за да може фокуса да бъде изместен от завоя, който прави относно отмятането от изборните си обещания - миграцията, спиране на войната в Украйна за 24ч, реформата в службите и т.н.

Припомням, че Израел сключиха примирие и с Хизбула, веднага след което последва пиесата в Сирия.

Предстои основното - войната с Иран, която ще видим колко ще е голяма. Едва ли ще я бавят много. Тя ще бъде поредното нарушено обещание на Тръмп - да не започва нови войни.

Ако падне Иран, следва велик Израел. Ще завземат Синайския полуостров, части от Йордания, Сирия и т.н.

И без този тумор еврейската глобална дълбока държава е това, което превръща "нас - гоите", в роби.

Шансът на иранците е споразумението им с Русия, което се очаква да бъде подписано утре, 17.01.2025 г. . Руснаците са им длъжници поне за Шахедите. Съюзници са и в БРИКС.

А ако и руснаците се окажат пробити, за което съм един от малкото, който вижда сигналите, ни остава да се надяваме единствено на Господ.


Има ли велики сили и какъв ще бъде редът в новия многополярен свят

При положение, че Израел прави каквото си иска напълно безнаказано, си задайте въпроса дали има "велики сили", които да не са под еврейски контрол.

САЩ, Русия, Китай .. а камо ли лежащи на стара слава като Англия и Франция.

Всъщност има ли велики сили въобще ?!
В традиционният смисъл на понятието, не такива използвани за бухалки в хватката на глобалната еврейска дълбока държава.

⁉️Геноцид в Газа, 45 000 избити, повечето от които жени и деца?! Използването на глад като оръжие, заравнянето с багери на цели градове, бомбене на болници и центрове за бежанци със стотици жертви ?!
👌Няма ядове, сега ще го представим като самозащита.

⁉️Бомбене на Ливан ?!
👌Ама моля ви се, там са само терористи.

⁉️Редовно бомбене на Сирия, Ирак, Иран, Йемен ... ?!
👌Не сте разбрали - поддръжка на мира и стабилността!

⁉️Смяна на режима в Сирия ?!
👌Пфу, то пък един режим беше.

⁉️Разпарчатосване на Сирия, завземане на окупираните Голански възвишения, влизане с танкове и армия, окупацията на още 20 града и стигането им до столицата Дамаск ?! Публично обявяване от Нетаняху за план за "укрепване на завзетите населени места и удвояване на населението им" ?!
👌Моля ви се - редно е да бъде наложена демокрация по еврейски !

⁉️Постоянно погазване на резолюциите на ООН ?!
👌Айде да се разберем - тия резолюции не може да се отнасят за БОГОИЗБРАН народ !

⁉️70 години постепенно завземане на палестинска територия и заселване на палестинските села с евреи, погазване на многократни резолюции на ООН за двудържавно решение ?!
👌Пълна тишина ..

⁉️Грозни атентати на чужда територия:

  • масово убийство по време на поклонението на Сюлеймани
  • убийства на политически лидери с бомбени атентати в чужди столици
  • Стотици убити и хиляди ранени при нечуван атентат с бомби заложени в пейджъри и уоки токита

👌Никакъв проблем - еврейският морал не се отнася за гои. Кучето на евреина има повече права от гоите !

И ако Тръмп публично се е заявил, че е еврейски слуга и не го крие, а за Байдън и компания го знаят и децата, да попитаме другите, които претендират за многополярен свят.

Путин, Си, къде сте бе другари ?
Т.нар. американски(всъщност еврейски) "ред" го наблюдаваме вече толкова години. В декларативната ви политика нали вече редовно слушаме за новия ви многополярен свят. Такъв ли ще бъде редът и в него ?!
Пак еврейски ?!!!


Защо Сирия се предаде без бой ?!

Всички се чудят какво и защо се случва в Сирия.

Асад беше държан в шах чрез:

  • САЩ
  • Т.нар. терористични групировки
  • И Турция, както вече ясно се видя

Асад беше потенциален съюзник на блока Русия+Иран, но беше държан на трупчета, защото Иран+съюзници нямаха нужното преимущество за да се преборят с противниците си в региона. Пояснявам - двете страни в конфликта разполагат с толкова ресурс, че потенциалните загуби са неприемливи отнесени към желаните придобивки.

Това, което се случва в Сирия е дирижирано от тези, които запалиха региона - евреите.

Същите, които задкулисно дърпат конците и на целия свят. Мотивацията им е, че си искат обетованата земя, което им искане има и силни религиозни корени. Не могат да си установят държавата, докато не ликвидират основния си противник в региона - Иран. Искат да вземат цялата обетована земя, та и повече. Наричат желаната земя и планът си "from the river to the sea". Съответно и палестинците са им пречка.

Асад беше предаден отвътре, а Ердоган разкри лицето си и застана на страната на евреите.

Русия и Иран не искат да изнесат на плещите си горещ конфликт в региона. Естествено, разузнаванията им са имали информация, че такъв тип ескалация е възможна. Зависимостите на Ердоган също са им били до голяма степен ясни. Друг е въпроса, доколко са могли да предугадят превземането отвътре на армията на Сирия.

Хизбула

Ливанската Хизбула създава проблеми на евреите и има връзки с Иран. Новата власт в Сирия ще бъде под еврейски контрол, съответно Ливан ще бъде заграден от евреите отвсякъде и постепенно Хизбула ще бъде ликвидирана.

Казано накратко - събитията в Сирия са форсирани в следствие промяна на стратегията на евреите за водене на война с Хизбула.

Имали са добре изградена мрежа на влияние във висшия ешелон около Асад и сега я активираха. Бонус им е завземането на територия от Сирия, която желаят, започвайки от Голанските възвишения.

Ердоган

Ердоган могат да го компенсират с парче от северна Сирия.
Самият факт, че му се позволява да расте толкова демографски и икономически, и дори да си мечтае за велик Туран, говори, че работи в една посока с тези, които управляват света - евреите. Ако някой имаше съмнения досега, забития нож в гърба на Асад/Иран/Русия го показа достатъчно ясно.

Кюрдите

Някои бленуват за държава на Кюрдите.
Не виждам кой ще плати цената за създаването на такава държава. В северна Сирия са оставили Ердоган да се разпорежда, като през годините военните му не са спирали да режат кюрдски глави. Евреите знаят как да печелят отлично от войната и засега не искат стабилност в този регион.

Евреите

Евреите искат още неоварварски потоци към Европа - палестинци, сирийци, ливанци, кюрди, което е част от стратегията за ликвидацията на западната християнска цивилизация.

Голямата им цел е: ❗Пълна и неотменима власт над целия Свят за евреите. Вечно робство за гоите.

За постигането ѝ е нужно да няма кой да окаже съпротива. Хомогенните групи от интелигентни бели хора трябва да бъдат разбити по всички възможни начини - демография, морал, образование, икономика, суверенитет .. Всичко.
Лумпенизацията ще продължи, докато не остане кой да надигне глава. Ако пък се появи организирана съпротива ще бъде прегазена без оглед на средствата.

Още за Сирия и Близкия Изток

Доколко кюрдите ще бъдат натиснати зависи от Русия и Иран - какво точно ще бъде изтъргувано.

На този етап не разглеждайте "великият хегемон" САЩ като геополитически субект, който сяда на маса на преговори. САЩ са еврейска колония. Марионетките им елити могат да си отварят устите само в еврейски интерес.

Саудитска Арабия и Египет, другите сравнително големи играчи в региона, пасуват от началото на ескалацията в Палестина. Досущ както и останалите араби пасуват - с усти запушени с еврейски пари.

Пари, които ние, модерните роби, изкарваме и позволяваме на същите тези евреи да крадат от нас, разигравайки привидно сложните циркове в съвременния свят, направляван умело от тях.

Със здраве.


Готови ли сме за голяма война в Близкия Изток, която може да прерастне в световна криза ?

Редно е всеки от нас да се замисли какво може да се случи при тежка ескалация в Близкия Изток.

Всички имаме близки, а дори храната, която ядем е над 80% внос.

Евреите провокират Иран по всевъзможни начини и най-накрая получиха отговор, който им дава оправдание за започване на пълномащабна война.

Силно вероятни са удари по ирански ядрени обекти, което ще доведе до такъв ирански отговор, с който инфраструктурата на Израел ще бъде напълно унищожена. Възможно е и големите им градове да бъдат сринати до земята, с което на практика Израел ще бъде унищожен. Нямайте съмнения, че Иран имат всичко необходимо за нанасяне на такъв удар.

В опит да избегнат такъв ирански отговор, по моему, е по-вероятен още по-лош сценарий. Масирана атака по военни съоръжения и инфраструктура в Иран от Израел и васали, съчетана с няколко ядрени удара☢️, с които си представят, че ще сломят персите.

Географията е такава, че ако такъв удар бъде започнат от територията на Израел, краткият път на ракетите трябва да мине над две държави - Йордания и Ирак, и имат значително полетно време. Т.е. ответната страна ще има време за отговор, а персите са в пълна бойна готовност, очаквайки атака от ционистите.

us-military-bases-me

☢️ Почти сигурно е, че Иран вече разполага и с ядрени бойни глави. Бих казал 90+%. На 5.10.2024 г. в иранската провинция Семнан беше регистрирано земетресение на дълбочина около 10 км с магнитуд 4,5 по Рихтер без последвали вторични трусове, което може да бъде предизвикано от мощна подземна експлозия(~ 200-500 КТ). Т.е. Иран прави демонстрация с възпиращ ефект към Израел и васали.

Ще добавя, че персите разполагат и с хиперзвуково оръжие не само на думи, а го демонстрираха съвсем наскоро. Т.е. ако срещу тях започне атака, от да кажем самолетоносач на САЩ, той най-вероятно ще бъде потопен поради липса на ефективно ПВО срещу хиперзвук.

САЩ изпратиха поне 40 000 нови войници в региона в едно с ударните групи, които кръжат там от година. Имат и постоянни военни бази в региона, с които защитават еврейските интереси, като не се знае какво точно въоръжение има там.

Макрон си позволява да говори с-у Израел, колкото да припомни, че е на еврейска каишка, докато Франция също мобилизира армия в региона, която ще се включи на страната на ционистите. Същото се отнася и за британците.

Руският фактор също не е за пренебрегване. Не е ясно руснаците какво въоръжение са предоставили на Иран срещу иранското получено от тях за Украйна. А можем да бъдем сигурни, че руснаците следят ситуацията отблизо и в момента са съюзници с Иран.

Евреите искат да спрат възхода на Иран на всяка цена, защото няма как окупацията им на Обетованата земя да продължи при наличие на толкова силен противник, при това и ядрена сила.

Елитите на останалите араби в региона вече година демонстрират, че или са се продали на евреите, или са поставени на колене от бухалката им - армията на САЩ. Саудитците, Йордания, Египет, Сирия, Ирак .. или ще се снишат, или ще помагат на евреите.

Последствията могат да бъдат пълно разбиване на световните пазари. Освен затварянето на Суец, иранците могат да затворят и Ормузкия проток, откъдето минават 30% от световните доставки на петрол.

Може да бъде дирижирана тежка световна криза, която да бъде използвана за още от силово налаганото в последните години:

❗Юдеоанглосаксонската глобална дълбока държава иска да постигне неотменима власт над всички и навсякъде, така че никога повече никой да няма възможност да окаже съпротива.

  • ❌ Инфлация, с която да ограбят спестяванията
  • ❌ Поредното свиването на кредитирането може да бъде използвано за заграбване на имуществото на тези с дълг от еврейските банкери
  • ❌ Размера на външния дълг на САЩ достига застрашителни размери и настава време за приключване на хегемонията на долара и замяната му с ЦВЦБ(цифрови валути на централните банки), т.е. пълен контрол над парите
  • ❌ Генериране на допълнителни мигрантски потоци, които да бъдат използване за вътрешна дестабилизация
  • ❌ Цифрови идентичности, ограничаване на пътуванията, налагане на насилствени медицински процедури и т.н.

❓Как да се подготвим за това ?

  • Не разчитайте на пари в брой, които могат за една нощ да загубят стойността си
  • Подгответе се за отпадане дори на основни обществени услуги - включително достъп до ток и вода
  • Запасете се с необходимото, така че да може да оцелеете няколко месеца
  • Помислете как може да гарантирате сигурността на близките си в случай на безредици

Никого не искам да плаша, но не пречи да обмислим възможните лоши сценарии и да се подготвим за тях.

Не е лошо и да се опитаме да осмислим, че основните ни интереси съвпадат напълно с тези на съседите, съгражданите ни и останалите българи. Т.е. да разберем, че те са наши съюзници, въпреки насилствено налаганото разделение.

Референция:


МВнР на Турция Хакан Фидан заяви, че властимащите в САЩ са слуги на евреите

💬„Цялата мощ на американската държава е превърната в структура, която служи на интересите на Израел и това вече не се поставя под въпрос. Такава е реалността. Това, разбира се, притеснява нормалните американци. Всъщност, някои държавници и политици дори не могат да изразят възраженията си с-у системата. Те са в състояние на такава безпомощност.“

--
Министърът на външните работи на Турция Хакан Фидан

Такова изявление на най-висшия дипломат на втората военна сила в НАТО говори много.

Същото повтарям и аз от много време насам - елитите в САЩ са на еврейска каишка и най-мощната армия в света се използва като бухалка от ционистите.

Каза го и американският конгресмен Томас Мейси при Тъкър Карлсън на 7 юни.
20 дни след това беше "посъветван" строго - убиха жена му.

Референции:



Page 7 of 10 (93 articles found)
start ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10

All tags SiteMap Owner Cookies policy [Atom Feed]