Get a blog for free contact login

Home

Този политически блог е част от личната трибуна на Делян Кръстев.
В даден момент видях, че пиша много за политика, поради което изнесох политическите статии от блога ми тук.

Дебили - убийци

Какво се случва, когато същества с интелект на голям гол гълъб започнат да направляват бързодвижещи се тежки предмети ?

Когато обществото се дебилизира до степен, в която не може да направи елементарен разчет дори за собствената си безопасност, се случва това, което виждате по новините.

Дебили - убийци.

Купил изпърдяна западна трошка, но с достатъчно остатъчна мощност, която да преобразува потенциалната енергия съдържаща се в бензин за 20 евро и тон и половина желязо, в кинетична такава, отнемаща животи.

Пиян, надрусан, лоботомиран.
Търсещ състояние, в което собствената му тъпота да е поносима. Дрогата, алкохолът и адреналинът вероятно помагат, поне временно ..

Със свидетелство за управление на МПС, често придобито чрез корупция или напълно фалшиво.

❗ От тук нататък ще става само по-зле, независимо какви мерки биват взети. Защото дебилите, за които се погрижиха да станат такива в унищожената образователна система, стават пълнолетни и излизат на пътя.

Решението не е в КАТ, не е в законодателната рамка или прилагането на наказанията.

Решението е в трите среди, оформящи индивида - семейство, образование, социална среда.
Там, където се оформят разбиранията за морал, добродетели, човечност.
Неща, които в тези гълъби, които не могат да осъзнаят дори собственото си съществуване, няма как да бъде превъзпитани. Твърде късно е за тях.

И за съжаление тези дебили ще убиват все повече и повече, много от които свестни хора.

👉 Умният, уверен и възпитан човек няма нужда нито от лъскава, нито от мощна кола, с която да парадира. Той може да си позволи далеч по-скромен образ, защото знае, че това, което го дефинира не е някаква гниеща тенекия.
Знае накъде пътува и кога да тръгне, за да не бърза и да пристигне навреме. Няма нужда от висока скорост. Не изпитва нужда да се доказва на пътя, нито се опитва да избяга от себе си, превръщайки се в убиец.


Фалшиви надежди от изборите в Ню Йорк

Проф. Джефри Сакс се е обнадеждил, че един от най-еврейските региони в САЩ - Ню Йорк, бил гласувал за уж анти-ционистки кандидати. Такива, които не били подкрепени от AIPAC(American-Israel public affairs committee).
Едва ли не - дори евреите там били гласували срещу Израел.

Доста хора гледам са клъвнали на тази въдица.

Съжалявам, че трябва да му разваля рахата с мечтите на проф.Сакс, който иначе е един от малкото еврейски гласове(евреин е), които си позволяват от висока трибуна, аргументирано и последователно да критикуват безчинствата на еврейското задкулисие, което ни унищожава.

Нагледали сме се на режисирани "промени".

❗ В момента няма обективни фактори, които да доведат до фактическа промяна.

Цирковете на задкулисието сме ги гледали доста пъти и всякакви нови клоуни ни биват пробутвани за автентична опозиция.

Ако щете си спомнете Тръмп, който, цитирам, щеше да "пресушава блатото". Същият Тръмп, за който не бяхме много хората, които стояхме твърдо зад позициите си, че със сигурност ще се докаже като поредната еврейска марионетка, която продължава линията на унищожение на предшествениците си, далеч преди да бъде преизбран.

И всякакви лакеи тук в Европа от сорта на Мелони, Вилдерс, Кикл. Канадският Карни. "Алтернатива за Германия" са същите слуги, загряващи на тъч линията, крещейки лозунги, които тълпата иска да чува, имитирайки опозиция, докато процесите по унищожението ни си вървят с все по-голяма сила.

Нищо не се е случило в Ню Йорк - празни надежди ..

Да не говорим, че част от победителите там са евреи.

Евреинът е лоялен на еврейството. Винаги на него и само на него. Както и на своите - само на тях. Независимо каква е позата му в даден момент.

Управляващото еврейско задкулисие продава фалшива надежда, докато времето работи за него.
Това се случва.

Единственият, който може да ни спаси може да го видите само в огледалото.
И ако някога ви стигне интелекта да свалите насила поставените ви розови очила, ще разберете, че тази история няма да има щастлив край.
Ще завърши с труп - този на нас и децата ни, които ще бъдем поробени, или на този, който ни унищожава.

И ако лицето в огледалото продължи да бездейства, е напълно ясно кой ще лежи в собствената си кръв.
Защото противникът е безскрупулен убиец, който вече не се притеснява да показва уродливото си лице.

Референция:

  • Рядко добре написана и информативна статия , особено за родната медийна среда. Изключвам пожелателното мислене в края и илюзиите, които съм отбелязал в тази ми публикация. Поздравявам аворът ѝ - д-р Румен Петков, (FB: @joni.jonov).
    Многополюсният свят е химера на този етап. Турската субектност, също. Обосновавал съм се защо.

По-голямото земетресение във Венецуела беше януари

🇻🇪 Тази година във Венецуела имаше две земетресения.

II. Второто беше вчера с няколко хиляди жертви.

I. Първото беше много по-опасно.

На 3-ти януари САЩ отвлякоха президента Мадуро и Венецуела загуби суверенитета си.
Това земетресение ще вземе в пъти повече жертви и ще унищожи страната.
Както се случи във всички държави, в които САЩ извършиха операции по смяна на режима и започнаха да се разпореждат в еврейски интерес.

--
ПП: България е окупирана отвътре от същите унищожителни сили.


Израел, вие сте чудовища. Вие сте демони

"Израел, вие сте чудовища. Вие сте демони."

Ким Айверсън разобличава това, което Израел продължава да прави в Газа и Ливан.

Референция:


Свинщините на Румен Радев като премиер

Списъкът е неизчерпателен

  • 2026-06-26 ВСС искат €53 млн. издръжка, Радев им дава 108 млн.
  • 2026-06-25 Обявиха проектобюджет с дефицит 5,7%, за който обвиняват преждеуправлявалите, без да са потърсили отговорност на никого за нищо. Явно защото за последните 9 г. Радев управлява 2 г. и 8 м. - почти 1/3 от времето
  • 2026-06-23 Колко трябва да си тъп САМ да изнесеш информацията, че имаш неизползвани 500 млн. за пътна безопасност и непосредствено след това да обявиш, че качваш пътните данъци(винетките) с 30% ?!
  • 2026-06-21 Обявиха намерение да качват данъците на имотите и данъчните оценки
  • 2026-06-19 Демагогия за русофили - Радев щял да блокира ЕС санкции с-у руския патриарх
  • 2026-06-13 КФН взема лиценза на ЗД ДалБог, топ застрахователят, който държеше най-ниски цени. Силно прилича на опраскване, като историята с КТБ. Започнато от ГЕРБ м.г., продължено от ПП-ДБ, завършено от Радев
  • 2026-06-12 МВнР на Турция пристигна в България и Радев лъже, че турците искали да предоговорят Боташ - договор, по който ще им платим над $2,3 млрд. за 13 г. без да ни дават нищо насреща
  • 2026-06 МРРБ Шишков обявява намерения да дадат магистралите ни на концесия на Турция
  • 2026-06 Обявяват теглене на нов дълг от €3,8 млрд.
  • 2026-05 Овцете на бай Рибан продължават да са затворници и при Радев
  • 2026-05 Радев продължава политиката на демографското ни унищожение с вкарване на мигранти - бежанци и работна ръка
  • 2026-05-21 България става гарант за дълговете на страните в еврозоната. Подаряваме 2 млрд. лв. на ЕЦБ и обещаваме още 17 млрд. лв., ако някоя членка на "Клуба на длъжниците", пардон, на богатите, закъса. НС го прие с гласовете на ПБ, ГЕРБ, ДПС и ППДБ
  • 2026-05-14 Една от първите задачи на новата калинка във външно беше да се чуе с МВнР на Израел и да обявят "задълбочаване на сътрудничеството". Забележете - не осъждане на геноцида извършван от терористичната държава, а сътрудничество ..
  • 2026-05 Едно от първите неща, които направиха от ПБ е да си качат заплатите в парламента, след което уж ги замразяват. При положение, че нашите депутати са на първо място по най-високи заплати спрямо доходите на гражданите в ЕС

Никой от поддръжниците на Радев няма да се извини, както не се извиниха и за Ковида

Разобличавах Ковид лъжата от ден първи, за което бях нападан от стотици от тези, на които телевизорът им е авторитет.

Чрез Ковид лъжата сринаха икономиката, форсираха инфлацията, десоциализираха и разделиха масите, придобиха още повече власт, тестваха механизмите за социален контрол, избиха десетки хиляди българи.

Всичко, за което предупреждавахме такива като мен беше потвърдено впоследствие - от псевдомерките, до лъжеваксините и смъртните случаи.

👉 Нито един от отговорните у нас не застана с лицето си и не се ИЗВИНИ !

Включително и от лекарското съсловие, което носи отговорността за съучастието си.

На никого не беше потърсена отговорност, защото същото това зло продължава да управлява.

❗ Разобличавам Румен Радев като национален предател, българоубиец и партньор на Пеевски, Борисов и ПП-ДБ от години. Като еврейски слуга, който чинно изпълнява заповеди за доунищожението на България.

Постоянно ме нападат наивниците, които се доверяват на лъжите на този демагог. Почти всички от тях ще разберат, че съм бил прав и Радев е поредната измама. Поредният колониален наместник.

👉 Нито един от тези наивници, чиито мозъци отново са промивани чрез масмедиите, няма да застане с лицето си и да се ИЗВИНИ, че е подкрепял това анти-българско управление.


Слънчев бряг бил празен, хотелиерите се борели за оцеляване

На въпроса "Защо ?" отговорът е прост:

Защото спестяванията на масовия турист отиват за покриване на основните му нужди.

Което е следствие от бруталната инфлация, която ни докараха с насилственото ни набутване еврозоната Радев и партньорите му - Пеевски, Борисов и ПП-ДБ .

  • ⁉️ Когато трябваше МАСОВО да се протестира срещу свинщината наречена "евро", вие какво правихте ?!
  • ⁉️ Не беше ли и вашият бранш, който ни убеждаваше, че еврото ще бъде "златен душ" ?!
  • ⁉️ Не сте ли вие, които използвахте еврото за да надуете цените си двойно ?!
  • ⁉️ Не сте ли вие, които пълните България с мигранти, защото, алчни за по-големи печалби, не искате да плащате достойни заплати на българи ?!

Айде сега бъдете мъже и си носете последствията.

И да ви светна за още нещо.
Ако правителството на Радев вдигне данъците върху имотите, както вече заяви, ще се наводни с предлагане и ще сринат и имотния пазар.
Така че баш тия, най-алчните, които създадоха "бетономорието", ще имат празни хотели, от които могат да се отърват единствено на безценица.

Честито!

Референция:


Бюджетен дефицит - въпроси към Радев

radev-priznanie

Няколко въпроса към Радев само по една от темите в предложения бюджет:

👉 Огромните нови заеми, които оправдават с преждеуправлявалите.

  1. Признахте ли, че врътките с криене на дефицит се правиха за да ни набутате в Еврозоната ?

  2. Извадихте ли имената на отговорните ? Не само политическите лица, а тези по институциите, примерно в НСИ, БНБ, МФ ? Обяснихте ли детайлно вината им ?

  3. Потърсихте ли на някого отговорност за тези лъжи, схеми и престъпления срещу народа, които ни лишиха от суверенитет ?

С информацията, която може да изнесете може да принудите прокуратурата да действа.

  1. Казахте ли, че ЕС знаеше всичко и съдействаше ?

Затвориха си очите, както бяха обещали на К.Петков в онзи запис, само и само заедно да убиете лева.

  1. Собствената си вина признахте ли ?

Казахте ли, че всички служебни правителства на Радев работеха за, цитирам: "Ускореното ни вкарване в еврозоната" ? Че можехте да инициирате референдум за запзване на лева, но не го направихте ?!

  1. Кога най-накрая ще признаете, че еврото е най-съществения фактор за космическата инфлация ?

  2. Кога поне ще се опитате да извадите реални данни за инфлацията ?

  3. Обяснихте ли колко и къде са освободените резерви от валутния борд ?

  4. Обяснихте ли защо ще теглите нови заеми, когато тези резерви са десетки милиарди ?!

И сега трудното:

  1. Ще признаете ли, че сте пряко отговорни за текущата ситуация, защото бяхте част от това управление - 2 г. и 8 м. служебни правителства в последните 9 г. ?

Всички избори бяха организирани от вас. Всички те тежко манипулирани в полза на Пеевски, Борисов и ПП-ДБ.

  1. Ще признаете ли пълната си управленска безпомощност в овладяване на инфлацията, за която сте пряко отговорни ?

Всички го виждат, всички го знаят. Ей така, от кумова срама излезте и кажете - "Некадърни сме, нищо не правим".

Напълно неадекватни сте. Знам, че няма да отговорите на нищо от това. Но не е и нужно - тези въпроси носят отговорите

Инсталирани сте във властта за да изпълнявате заповедите за задкулисието, което ви дърпа конците. Нищо за народа, всичко за кукловодите.

С всеки ден все повече от наивните, които се подведоха да гласуват за вас го разбират.


Дефицитът щял да бъде много над 3 процента

radev-deficit Не е, като да не предупредихме, че падне ли бордът, веднага ще започнат да ни крадат на заем на едро, нали ?!

9г. Радев гласи избори за Пеевски, Борисов и ПП-ДБ.
Да се оправдава с тях е за наивниците, които го избраха.

9г. си подават удобни топки и играят сценки на противопоставяне.

Всичките му служебни правителства работиха за, цитирам тях самите: "Ускорено въвеждане на еврото".

Неколкократно отказа да инициира провеждане на референдуми за запазване на лева. Накрая, когато беше твърде късно, го използва за предизборен ПР ход.

Това е Радев - демагог и колониален слуга, който доунищожава България.
9 години действията му ясно го доказват.



Page 1 of 125 (1249 articles found)
1 2 3 4 5 6 ...> ...>> ...end

All tags SiteMap Owner Cookies policy [Atom Feed]