Не е, като да не предупредихме, че падне ли бордът, веднага ще започнат да ни крадат на заем на едро, нали ?!
9г. Радев гласи избори за Пеевски, Борисов и ПП-ДБ.
Да се оправдава с тях е за наивниците, които го избраха.
9г. си подават удобни топки и играят сценки на противопоставяне.
Всичките му служебни правителства работиха за, цитирам тях самите: "Ускорено въвеждане на еврото".
Неколкократно отказа да инициира провеждане на референдуми за запазване на лева. Накрая, когато беше твърде късно, го използва за предизборен ПР ход.
Това е Радев - демагог и колониален слуга, който доунищожава България.
9 години действията му ясно го доказват.
С повишаването на данъците върху жилищата и имотите Радев има една цел - да обслужи еврейското задкулисие, което го е назначило.
Помните сентенцията на форума в Давос:
"Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи !"
Имотите се облагат с данъци неколкократно:
Единствената причина имотите ни да продължават да бъдат облагани всяка година, докато ги притежаваме, е, за ДА БЪДЕМ ОГРАБВАНИ.
Ако бъдат продадени, наследени, дарени - облагат се пак и пак и пак ...
Имотът не яде и не пие, не ползва и пътната мрежа. За всички услуги към него си плащаме отделно така или иначе - ток, вода, сметосъбиране, ...
Е, евреинът, който инсталира Радев казва, че можем да бъдем скубани още. И Радев козирува заедно със съучастниците си.
Майната му, че Радев предизборно обеща да не вдига данъци. Обещанията са САМО, за да може овцете да бъдат натирени до урните.
Всичко, което ще изговорят, за да го оправдаят, ще бъде лъжа.
❗ Причината е грабеж с цел постепенно да бъдем превърнати в роби. Робите нямат право на собственост.
Освен грабежа, ако недай си Боже някой някога изпадне във финансово затруднение, независимо по каква причина, например здравословна, евреинът ще има извинение да му вземе имота.
Радев и кохортата му са българоубийци.
Национални предатели, които служат единствено на еврейското задкулисие, което ги инсталира.
Наивниците бяха подведени да ги подкрепят.
Тролските им ферми едва смогват да противодействат на натрупващото се разочарование, базирано на общественото осъзнаване.
Радев, мизернико,
Оставка веднага !
В края на 2018 г. ГЕРБ и "Обединени патриоти" се опитват да прокарат точно такова вдигане на данъците върху имотите.
Променят "Закона за местните данъци и такси"(ЗМДТ), така че общинските съвети да могат да определят много по-високи данъци(м/у 1 и 10 лв./м2) в определени селища за жилища, които не са основни.
През 2019 г. лично Радев сезира КС, който се произнася, че тези промени са противоконституционни и дискриминационни и те биват отменени.
Референции:
🔴 Важно: Не искам да всявам паника, но тази новина има потенциала да срине света, който познаваме:
───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────
На 11-ти юни се провежда тест на сигурността в системите на NSA чрез мощния модел "Mythos AI" на Anthropic.
Моделът успява да проникне в почти всички класифицирани системи на "Агенцията за национална сигурност на САЩ" за броени часове, както съобщава сен.Марк Уорнър, заместник-председател на Комисията по разузнаване на Сената.
Същевременно от Амазон съобщават за открит начин за заобикаляне на ограниченията заложени за публичния достъп до модела.
На 12-ти юни правителството на САЩ издава директивата, която забранява на всички чуждестранни граждани, включително служителите на Anthropic, които не са граждани на САЩ, достъп до моделите Fable 5 и Mythos 5, позовавайки се на опасения за националната сигурност.
В отговор на директивата от компанията блокират достъпа до моделите незабавно и напълно, понеже не разполагат с механизми за проверка на гражданство.
───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────
Изниква въпросът:
Ако експертите по сигурност на САЩ не могат да се защитят, кой може ?!
Това, което ни казват е, че някой разполага с инструмент, чрез който информационната сигурност на практика не съществува.
Целият ни свят е изграден на базата на информационни системи, които съхраняват и анализират данни, и управляват процеси.
Всяка една от тези свързани системи е подвластна на произвола на притежателя на инструмента.
Срещнах новината преди около седмица в едно с предприетите действия, но реших да не разгласявам. Вече е в световния мейнстрийм.
От гледна точка на циничния реализъм по-скоро няма причина за паника:
Инструментът е в ръцете на същите, които и досега управляваха и дирижираха процесите на разпад на цивилизацията ни. Вече имат още повече власт.
Изводът:
Информационната сигурност не съществува, независимо колко добре считате, че сте защитени. Планирайте действията си на база на тази реалност.
Преговарящият екип на САЩ с Иран е достатъчно красноречив:
❌ Евреите Джаред Къшнър и Стив Уиткоф
Това са същите военолюбци, които се грижат да няма мир, нито в Украйна, нито в Газа, нито в Ливан, нито в Иран, нито в Сирия, нито в целия Близък изток(БИ).
Единственият интерес, който могат да защитават тези евреи, е еврейският.
👉 Еврейският интерес е за "Велик Израел".
Велик Израел включва Палестина, Ливан, Сирия, Йордания, както и териториите на още няколко държави там.
"От реката, до морето!", нали помните.
Иран е на пътя на евреите, защото "Велик Израел" не може да си позволи да има силен и независим регионален противник в БИ.
Има и още.
Бялата европейска християнска цивилизация, като доминиращата цивилизация в последните векове, е на пътя на "Велик Израел", защото, според евреите - те са богоизбраните, а всички останали са създадени, за да им служат. За тях не е приемливо слугата да е носител на цивилизация. Тази цивилизация трябва да бъде разрушена, а населението оскотено и поробено.
Това унищожение и поробване се случва:
I. Чрез подмяна на елитите
В целия западен свят т.нар. "изборен процес" е компрометиран, съответно елитите са заменени с колониални еврейски слуги. Тези слуги прокарват еврейската политика за унищожението ни. Индустриално, културно, демографско, всякакво.
II. Чрез физическо унищожение
Над 2 млн. убити в Украйна са част от този процес. С любезното съдействие на чука и наковалнята - Русия и САЩ, където елитите са от същите - еврейски слуги.
Ковид терора беше част от същото - физическо унищожение и тест на програма за контрол.
👉 От тук насетне програмата ще става все "по-интересна".
Оскотеното население вече се доказа, като достатъчно разделено, манипулируемо и напълно лишено от съпротивителни инстинкти.
Следва набутване на овцете в кошарата - "дигиталния концлагер", който ни бива продаван като всичко останало - "на час по лъжичка".
В кошарата следва доене - ще работим за евреина, което 95% от населението така или иначе прави от десетилетия.
Ти бачкаш, те те стригат, докато не грохнеш и не ти стане време да мреш. Лека полека качват пенсионната възраст, докато скоро не започнат да реанимират и мъртъвци, защото не са си изпълнили дълга.
Евреинът притежава като минимум 80% от световните блага. Управлява правителства, армии, банки, дигиталните мастодонти. Изкуственият интелект му е пръв приятел за следене и анализ над раята.
Това, което не е негово притежание, евреинът го изкупува. Не е проблем, защото евреинът печата парите и краде благата. Плаща на овцете с илюзия, наречена "фиатни пари".
Жилища, земя, природни богатства, бизнеси - всичко е негово. Заемите ви са от него, лихвите са за него. Лични и държавни.
МногоТрилионни държавни дефицити ?!
Не са проблем, щом носят още власт на евреина. Ще бъдат изтрити, когато стане рационално за евреина.
Колкото и странно да ви прозвучи, след така обрисуваната апокалиптична, но напълно реална картина, решение все още има, но то НЕ Е в сдружаване и масов бунт.
Не, те държат средствата за пропаганда - медии, социални мрежи и цялата власт, за да разделят и репресират както намерят за удачно.
Решението е в три стъпки:
Трудната част е т.3 . За нея е нужно себеотрицание.
Детайли за нея не е разумно да дам публично - решете за себе си.
Много съществено е разбирането, че Господ е Истината.
Той е зад нас - тези, които сме готови да воюваме на страната на правдата.
Той е и пътят - всяка крачка, която правим за Истината е към Него.
Животът е от Него и за Него.
Злото може да има единствено временно надмощие.
С Господ зад гърба ни, победата ще бъде за нас, за Него.
И падането тук, по този път, докато си се борил за Истината, не е смърт. Това е истинският живот.
Не материализмът. Не търсенето на лична облага. Не хедонизмът.
Без тази вяра няма живот.
Има единствено заблуда и погубване на душата - божието в нас.
Не е сложно, но се иска да се обърнете навътре към себе си.
Там, където е записано потвърждението на всичко това ...
Радев НЕ Е ново явление - 9 години беше президент, управлява 2г. и 8м. през служебни правителства, от които 1г. и 8м. еднолично - преди т.нар. "домова книга".
От народа има хора, които са наивни и бяха подведени, въпреки че за тези 9 години имаше предостатъчно действия на Радев, които го разобличиха.
Но за хората е нормално - ето защо .
Политиците и приближените им, обаче, до един са изпечени мошеници. Те много добре знаят кой е Радев, с какви задачи е натоварен и избират да съучастват в доунищожаването на България и българите за да облажат от държавната софра.
Виждам, че има много иначе свестни и умни мъже, които пренебрегват трезвия си разум, защото им се иска да има надежда и се закачат за демагогията, генерирана от ПР екипите зад новия премиер.
В Радев няма надежда.
С действията си е доказал, че е българоубиец и национален предател, и това НЯМА НИКАКЪВ НАЧИН да се промени.
Не симпатизирайте и на никой от хората около него. Не може да си съдружник със слуга на сатаната. Влезеш ли в тази сделка, заставаш на страната на покварата.
Ако искаш да правиш добро, трябва твърдо да се разграничиш и да се бориш срещу това зло.
Обърнете внимание на хората, които пробутват Радев, представят ПР ходовете му като реални действия и пренебрегват всичко, в което е участвал до момента.
Това е лакмус.
И от друга страна на тези, които категорично разобличават и осъждат Радев и тези около него.
Това са хората с трезва преценка, без користни цели и готови да отстояват позицията си.
Истината е с тях.
България е не само земята на най-старата цивилизация в Европа, а българите сме наследниците на тази цивилизация.
Преселенията, в голямата си част са измишльотина, която се опровергава от археологическите находки. И дори да ги приемете за верни, преобладаващата част от генетичния материал винаги е от местното население.
Самочувствието ви като българи е смачкано,
И има защо да го искат - България е ДУХОВЕН КОЛОС.
Погрижили са се българите да го забравят, но унищожителите ни го знаят много добре.
Бог е писал директно в душите ни.
Всичко, което ни е нужно, за да се изправим, е да се обърнем отново към Него, да отхвърлим греха и да се доверим на корените си.
--
Във видеото:
Анселмо Капороси, дир. на Италианската търговска камара в България.
Референция:
Бойкот, а не бакшиш
Не е нормално в едно обикновено квартално ресторантче в Люлин, едно фрапе да е €5 и едни пържени картофи да са над €4.
Ако досега ходих по ресторанти рядко, отсега ще ходя още по-рядко. Няма как да подкрепям АЛЧНОСТТА.
Същото се отнася и за хотелиерите. Критиките, които чета към тях, са напълно основателни. А най-алчните хиени, за да увеличат печалбите си, подбиват пазара на труда с внос на чужденци, прогонват работещите българи и работят за демографското ни унищожение. Със съдействието на Радев, разбира се, който и в това отношение доказва, че е едно с преждеуправлявалите.
Мнозинството в туристическия бизнес очакваше "златен дъжд" с еврото, беше за ликвидиране на лева и се приготви за новия сезон с ЯКО НАДУТИ ЦЕНИ.
Къпете се сега, заслужили сте си това "злато" ..
👉 Ресторантьорството и хотелиерството не са първостепенни браншове - такива, от които зависи животът ни. Когато хората са ударени с една от най-тежките инфлации за последните 30 г., е нормално първо да орежат разходите за неесенциални услуги.
Очевидно им беше сложно на хотелиери и ресторантьори да разберат това и заложиха на алчността, защото им идва отвътре.
Е, никой не е длъжен да ви спасява сезона !
Оправяйте се.
Нали искате капитализъм и пазарна икономика ?!
И да - именно еврото е основният катализатор за тази инфлация у нас.
Призовавам за бойкот - нека само съвестните оцелеят.
👉 Не се колебайте да публикувате негативни отзиви. Снимайте менюта и касови бележки, отбелязвайте хотели и ресторанти, които са заменили българите с чужденци - секцията за отзиви в Гугъл върши чудесна работа.
Тулси Габард, директорът на националното разузнаване на САЩ, разобличава д-р Антъни Фаучи за свинщините му покрай Ковид. За това как е лъгал под клетва пред Конгреса.
Тези лъжи бяха разобличавани от мен и такива като мен от ДЕН ПЪРВИ на лъжата Ковид.
В България, тези, които управляваха през лъже-пандемията, като Радев, Борисов и ПП-ДБ, са пряко отговорни за убийството на десетки хиляди българи, които т.нар. им мерки лишиха от здравеопазване или директно убиха, чрез заставяне да се инжектират с отровите, за които лъжеха, че са "сигурни и безопасни ваксини".
Нито в САЩ, нито тук има фактическа промяна в мизантропската власт, която на книга би следвало да работи за добруването на народите си.
Самият факт, че г-жа Габард прави изявлението си в последния си ден на поста е красноречив.
В САЩ отново управлява Тръмп, който управляваше и по време на Ковид лъжата.
У нас на власт отново е българоубиецът Радев, който натискаше да се инжектираме и казваше, че, цитирам: "Зелените сертификати дават свобода".
Референция:
Това е пост на министъра на отбраната на Израел Итамар Бен-Гвир в Туитър от днес:
За всяка сълза на израелска майка, хиляда ливански майки трябва да плачат. Цял Ливан трябва да гори!
С цялото уважение към американците, Израел трябва да изясни на целия свят, че кръвта на нашите синове и сигурността на нашите граждани не са оставени на произвола. Цял Ливан трябва да гори. Нашата върховна длъжност е да защитаваме гражданите на Израел и войниците на ЦАХАЛ, и тази ангажимент е над всички други съображения.
Казах на премиера, дори на нашите срещи: За всяка сълза на израелска майка, хиляда ливански майки трябва да плачат.
Достатъчно с пинг-понга. В Близкия изток не печелиш с умерени реакции и толерантност – трябва да полудееш. Да заличиш. Да смажеш терора.
Бен-Гвир е същият изрод, който наскоро отваряше шампанско, когато етническият му закон за смъртно наказание на палестинци мина в Кнесета и на когото жена му подари торта с бесилка за палестинци за 50 г. юбилей.
Ако аз или който и да било друг публикува такъв явен призив за насилие би бил блокиран.
Разликата е, че нашето би било просто призив, докато евреите УБИВАТ стотици всеки ден.
Директно в Ливан и в Палестина в момента.
До скоро в Сирия, Иран, Йемен, Ирак.
На практика, управляващото еврейско задкулисие избива стотици хиляди по целия свят всеки ДЕН, а на останалите подменя ценностите, отнема правата, открадва бъдещето, поробва, отнема живота ..
Не Ливан трябва да гори !
Бог унищожи Содом и Гомор.
Израел е тумор.
Съучастниците там са милиони.
Подкрепящите - още повече.