Get a blog for free contact login

Home

Този политически блог е част от личната трибуна на Делян Кръстев.
В даден момент видях, че пиша много за политика, поради което изнесох политическите статии от блога ми тук.

По-голямото земетресение във Венецуела беше януари

🇻🇪 Тази година във Венецуела имаше две земетресения.

II. Второто беше вчера с няколко хиляди жертви.

I. Първото беше много по-опасно.

На 3-ти януари САЩ отвлякоха президента Мадуро и Венецуела загуби суверенитета си.
Това земетресение ще вземе в пъти повече жертви и ще унищожи страната.
Както се случи във всички държави, в които САЩ извършиха операции по смяна на режима и започнаха да се разпореждат в еврейски интерес.

--
ПП: България е окупирана отвътре от същите унищожителни сили.


Израел, вие сте чудовища. Вие сте демони

"Израел, вие сте чудовища. Вие сте демони."

Ким Айверсън разобличава това, което Израел продължава да прави в Газа и Ливан.

Референция:


Свинщините на Румен Радев като премиер

Списъкът е неизчерпателен

  • 2026-06-26 ВСС искат €53 млн. издръжка, Радев им дава 108 млн.
  • 2026-06-25 Обявиха проектобюджет с дефицит 5,7%, за който обвиняват преждеуправлявалите, без да са потърсили отговорност на никого за нищо. Явно защото за последните 9 г. Радев управлява 2 г. и 8 м. - почти 1/3 от времето
  • 2026-06-23 Колко трябва да си тъп САМ да изнесеш информацията, че имаш неизползвани 500 млн. за пътна безопасност и непосредствено след това да обявиш, че качваш пътните данъци(винетките) с 30% ?!
  • 2026-06-21 Обявиха намерение да качват данъците на имотите и данъчните оценки
  • 2026-06-19 Демагогия за русофили - Радев щял да блокира ЕС санкции с-у руския патриарх
  • 2026-06-13 КФН взема лиценза на ЗД ДалБог, топ застрахователят, който държеше най-ниски цени. Силно прилича на опраскване, като историята с КТБ. Започнато от ГЕРБ м.г., продължено от ПП-ДБ, завършено от Радев
  • 2026-06-12 МВнР на Турция пристигна в България и Радев лъже, че турците искали да предоговорят Боташ - договор, по който ще им платим над $2,3 млрд. за 13 г. без да ни дават нищо насреща
  • 2026-06 МРРБ Шишков обявява намерения да дадат магистралите ни на концесия на Турция
  • 2026-06 Обявяват теглене на нов дълг от €3,8 млрд.
  • 2026-05 Овцете на бай Рибан продължават да са затворници и при Радев
  • 2026-05 Радев продължава политиката на демографското ни унищожение с вкарване на мигранти - бежанци и работна ръка
  • 2026-05-21 България става гарант за дълговете на страните в еврозоната. Подаряваме 2 млрд. лв. на ЕЦБ и обещаваме още 17 млрд. лв., ако някоя членка на "Клуба на длъжниците", пардон, на богатите, закъса. НС го прие с гласовете на ПБ, ГЕРБ, ДПС и ППДБ
  • 2026-05-14 Една от първите задачи на новата калинка във външно беше да се чуе с МВнР на Израел и да обявят "задълбочаване на сътрудничеството". Забележете - не осъждане на геноцида извършван от терористичната държава, а сътрудничество ..
  • 2026-05 Едно от първите неща, които направиха от ПБ е да си качат заплатите в парламента, след което уж ги замразяват. При положение, че нашите депутати са на първо място по най-високи заплати спрямо доходите на гражданите в ЕС

Никой от поддръжниците на Радев няма да се извини, както не се извиниха и за Ковида

Разобличавах Ковид лъжата от ден първи, за което бях нападан от стотици от тези, на които телевизорът им е авторитет.

Чрез Ковид лъжата сринаха икономиката, форсираха инфлацията, десоциализираха и разделиха масите, придобиха още повече власт, тестваха механизмите за социален контрол, избиха десетки хиляди българи.

Всичко, за което предупреждавахме такива като мен беше потвърдено впоследствие - от псевдомерките, до лъжеваксините и смъртните случаи.

👉 Нито един от отговорните у нас не застана с лицето си и не се ИЗВИНИ !

Включително и от лекарското съсловие, което носи отговорността за съучастието си.

На никого не беше потърсена отговорност, защото същото това зло продължава да управлява.

❗ Разобличавам Румен Радев като национален предател, българоубиец и партньор на Пеевски, Борисов и ПП-ДБ от години. Като еврейски слуга, който чинно изпълнява заповеди за доунищожението на България.

Постоянно ме нападат наивниците, които се доверяват на лъжите на този демагог. Почти всички от тях ще разберат, че съм бил прав и Радев е поредната измама. Поредният колониален наместник.

👉 Нито един от тези наивници, чиито мозъци отново са промивани чрез масмедиите, няма да застане с лицето си и да се ИЗВИНИ, че е подкрепял това анти-българско управление.


Слънчев бряг бил празен, хотелиерите се борели за оцеляване

На въпроса "Защо ?" отговорът е прост:

Защото спестяванията на масовия турист отиват за покриване на основните му нужди.

Което е следствие от бруталната инфлация, която ни докараха с насилственото ни набутване еврозоната Радев и партньорите му - Пеевски, Борисов и ПП-ДБ .

  • ⁉️ Когато трябваше МАСОВО да се протестира срещу свинщината наречена "евро", вие какво правихте ?!
  • ⁉️ Не беше ли и вашият бранш, който ни убеждаваше, че еврото ще бъде "златен душ" ?!
  • ⁉️ Не сте ли вие, които използвахте еврото за да надуете цените си двойно ?!
  • ⁉️ Не сте ли вие, които пълните България с мигранти, защото, алчни за по-големи печалби, не искате да плащате достойни заплати на българи ?!

Айде сега бъдете мъже и си носете последствията.

И да ви светна за още нещо.
Ако правителството на Радев вдигне данъците върху имотите, както вече заяви, ще се наводни с предлагане и ще сринат и имотния пазар.
Така че баш тия, най-алчните, които създадоха "бетономорието", ще имат празни хотели, от които могат да се отърват единствено на безценица.

Честито!

Референция:


Бюджетен дефицит - въпроси към Радев

radev-priznanie

Няколко въпроса към Радев само по една от темите в предложения бюджет:

👉 Огромните нови заеми, които оправдават с преждеуправлявалите.

  1. Признахте ли, че врътките с криене на дефицит се правиха за да ни набутате в Еврозоната ?

  2. Извадихте ли имената на отговорните ? Не само политическите лица, а тези по институциите, примерно в НСИ, БНБ, МФ ? Обяснихте ли детайлно вината им ?

  3. Потърсихте ли на някого отговорност за тези лъжи, схеми и престъпления срещу народа, които ни лишиха от суверенитет ?

С информацията, която може да изнесете може да принудите прокуратурата да действа.

  1. Казахте ли, че ЕС знаеше всичко и съдействаше ?

Затвориха си очите, както бяха обещали на К.Петков в онзи запис, само и само заедно да убиете лева.

  1. Собствената си вина признахте ли ?

Казахте ли, че всички служебни правителства на Радев работеха за, цитирам: "Ускореното ни вкарване в еврозоната" ? Че можехте да инициирате референдум за запзване на лева, но не го направихте ?!

  1. Кога най-накрая ще признаете, че еврото е най-съществения фактор за космическата инфлация ?

  2. Кога поне ще се опитате да извадите реални данни за инфлацията ?

  3. Обяснихте ли колко и къде са освободените резерви от валутния борд ?

  4. Обяснихте ли защо ще теглите нови заеми, когато тези резерви са десетки милиарди ?!

И сега трудното:

  1. Ще признаете ли, че сте пряко отговорни за текущата ситуация, защото бяхте част от това управление - 2 г. и 8 м. служебни правителства в последните 9 г. ?

Всички избори бяха организирани от вас. Всички те тежко манипулирани в полза на Пеевски, Борисов и ПП-ДБ.

  1. Ще признаете ли пълната си управленска безпомощност в овладяване на инфлацията, за която сте пряко отговорни ?

Всички го виждат, всички го знаят. Ей така, от кумова срама излезте и кажете - "Некадърни сме, нищо не правим".

Напълно неадекватни сте. Знам, че няма да отговорите на нищо от това. Но не е и нужно - тези въпроси носят отговорите

Инсталирани сте във властта за да изпълнявате заповедите за задкулисието, което ви дърпа конците. Нищо за народа, всичко за кукловодите.

С всеки ден все повече от наивните, които се подведоха да гласуват за вас го разбират.


Дефицитът щял да бъде много над 3 процента

radev-deficit Не е, като да не предупредихме, че падне ли бордът, веднага ще започнат да ни крадат на заем на едро, нали ?!

9г. Радев гласи избори за Пеевски, Борисов и ПП-ДБ.
Да се оправдава с тях е за наивниците, които го избраха.

9г. си подават удобни топки и играят сценки на противопоставяне.

Всичките му служебни правителства работиха за, цитирам тях самите: "Ускорено въвеждане на еврото".

Неколкократно отказа да инициира провеждане на референдуми за запазване на лева. Накрая, когато беше твърде късно, го използва за предизборен ПР ход.

Това е Радев - демагог и колониален слуга, който доунищожава България.
9 години действията му ясно го доказват.


Радев иска да вдига данъците върху имотите

radev-greedy-jew

С повишаването на данъците върху жилищата и имотите Радев има една цел - да обслужи еврейското задкулисие, което го е назначило.

Помните сентенцията на форума в Давос:

"Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи !"

Имотите се облагат с данъци неколкократно:

  • Всяка тухла, всяка торба цимент - обложени. Земята, с право на строеж - обложена
  • Строителят - обложен с всякакви данъци и такси за разрешителни, архитектурни планове, надзор и т.н.
  • Доходите, с които купувате имот - обложени
  • Когато придобивате имот - огромни данъци и такси за придобиване

Единствената причина имотите ни да продължават да бъдат облагани всяка година, докато ги притежаваме, е, за ДА БЪДЕМ ОГРАБВАНИ.

Ако бъдат продадени, наследени, дарени - облагат се пак и пак и пак ...

Имотът не яде и не пие, не ползва и пътната мрежа. За всички услуги към него си плащаме отделно така или иначе - ток, вода, сметосъбиране, ...

Е, евреинът, който инсталира Радев казва, че можем да бъдем скубани още. И Радев козирува заедно със съучастниците си.

Майната му, че Радев предизборно обеща да не вдига данъци. Обещанията са САМО, за да може овцете да бъдат натирени до урните.

  • Искат да вдигнат данъците върху имотите
  • Искат да вдигнат и данъчните оценки, което автоматично се отразява на всички такси, закачени към тях.

Всичко, което ще изговорят, за да го оправдаят, ще бъде лъжа.

❗ Причината е грабеж с цел постепенно да бъдем превърнати в роби. Робите нямат право на собственост.

Освен грабежа, ако недай си Боже някой някога изпадне във финансово затруднение, независимо по каква причина, например здравословна, евреинът ще има извинение да му вземе имота.

Радев и кохортата му са българоубийци.
Национални предатели, които служат единствено на еврейското задкулисие, което ги инсталира.

Наивниците бяха подведени да ги подкрепят.
Тролските им ферми едва смогват да противодействат на натрупващото се разочарование, базирано на общественото осъзнаване.

Радев, мизернико,
Оставка веднага !

Актуализация

В края на 2018 г. ГЕРБ и "Обединени патриоти" се опитват да прокарат точно такова вдигане на данъците върху имотите.

Променят "Закона за местните данъци и такси"(ЗМДТ), така че общинските съвети да могат да определят много по-високи данъци(м/у 1 и 10 лв./м2) в определени селища за жилища, които не са основни.

През 2019 г. лично Радев сезира КС, който се произнася, че тези промени са противоконституционни и дискриминационни и те биват отменени.

Референции:


ИИ Claude Mythos на Anthropic е проникнал в почти всички класифицирани информационни системи на NSA

🔴 Важно: Не искам да всявам паника, но тази новина има потенциала да срине света, който познаваме:

───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────

  • На 11-ти юни се провежда тест на сигурността в системите на NSA чрез мощния модел "Mythos AI" на Anthropic.

  • Моделът успява да проникне в почти всички класифицирани системи на "Агенцията за национална сигурност на САЩ" за броени часове, както съобщава сен.Марк Уорнър, заместник-председател на Комисията по разузнаване на Сената.

  • Същевременно от Амазон съобщават за открит начин за заобикаляне на ограниченията заложени за публичния достъп до модела.

  • На 12-ти юни правителството на САЩ издава директивата, която забранява на всички чуждестранни граждани, включително служителите на Anthropic, които не са граждани на САЩ, достъп до моделите Fable 5 и Mythos 5, позовавайки се на опасения за националната сигурност.

  • В отговор на директивата от компанията блокират достъпа до моделите незабавно и напълно, понеже не разполагат с механизми за проверка на гражданство.

───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────

Изниква въпросът:
Ако експертите по сигурност на САЩ не могат да се защитят, кой може ?!

Това, което ни казват е, че някой разполага с инструмент, чрез който информационната сигурност на практика не съществува.

Целият ни свят е изграден на базата на информационни системи, които съхраняват и анализират данни, и управляват процеси.
Всяка една от тези свързани системи е подвластна на произвола на притежателя на инструмента.

Срещнах новината преди около седмица в едно с предприетите действия, но реших да не разгласявам. Вече е в световния мейнстрийм.

От гледна точка на циничния реализъм по-скоро няма причина за паника:
Инструментът е в ръцете на същите, които и досега управляваха и дирижираха процесите на разпад на цивилизацията ни. Вече имат още повече власт.

Изводът:
Информационната сигурност не съществува, независимо колко добре считате, че сте защитени. Планирайте действията си на база на тази реалност.



Page 1 of 125 (1247 articles found)
1 2 3 4 5 6 ...> ...>> ...end

All tags SiteMap Owner Cookies policy [Atom Feed]