home Get a blog for free contact login

Pages tagged: израел

Ортодоксални равини

orthodox-rabbi

"Има ортодоксални равини, които заклеймяват ционистите, дистанцират се от тях и са на страната на истината", казват ..

👉 Няма равин, който да е на страната на Истината.

Равините следват изродения фарисейски юдаизъм.

✝️ Иисус Христос, Синът Божий, слезе на Земята за да предложи изкупление на нас, грешните.
Юдеите, истинските юдеи, Го последваха.
Юдаизмът стана християнство.
Старият завет продължи с Новия завет.

На страната на лъжата останаха децата на Едом, на Амалек. Господ Сам им каза, че не са от "Неговото стадо". И те Го осъдиха, сами се заклеха да поемат кръвната вина и Го убиха.

Това беше първото пришествие на Господа.
Третият храм не е сграда, ционистите не могат да го построят.
Третият храм е Христовата църква и той е тук, неразрушим.

✡️ Юдаизмът е сатанизъм.
Талмудът е извращение.
"Ортодоксален равин" е оксиморон, също като "юдео-християнство" и "християнски ционизъм".

Старозаветните евреи последваха Христос. Наследниците им са християни.
Днешните евреи са тези, които не носиха Истината. Самоотлъчилите се, защото усещаха кои са.
Плод на кръвосмешението, носещи семето на лукавия.

Откраднаха името на Израил за държавата си.
Откраднаха името на библейския богоизбран народ, за да се самозалъгват за близостта си до Бога.
Учат децата си на расово превъзходство, че само те са хора, а останалите народи са тор, който да им служи те да цъфтят.
Евреите са лъжци, мошенници, лихвари ..
Практикуват кръвосмешение, хомосексуализъм, педофилия ..
Видят ли се във власт - потискат, разрушават, убиват ..

И да, затова светът е насочен към гибелта си.
Защото изкусните лъжци ни превзеха отвътре и управляват.
А те не знаят какво е съзидание, знаят само какво е разруха.

Защото не служат на Бог, а на този, в когото няма истина.


Войната в Судан

sudan-hist

Ако не знаете какви са първопричините и интересите за геноцида в Судан какво бихте предположили:

Кой според вас избива стотици хиляди в Судан ?

  • 150 000 до 400 000 убити
  • 14 млн. разселени
  • 21 млн. гладуващи

Ако попитате ИИ ще ви каже, че едната страна - RSF, са въоръжавани от емирствата - ОАЕ.

Същите тези емирства, в които нашите полуинтелигентни снобари ходят да си правят селфита и като отидат се държат сякаш, че са покорили света ..

Какъв зор имат арабите да извършват геноцид в Судан ? Малко са им парите от петрола, че си викат:

Що пък да не вземем да поизтрепем малко негри в Африка ?!

Нека да видим какви войни още водят "емирствата".

1. Участваха в убийствата в Либия.

Нека да припомним, кой смени "режима на Кадафи", кой отиде да раздаде демокрация и държавата на "кой" е окупирана от евреите, които използват армията му за да води техните войни.

2. Войната в Йемен

Същите RSF, като наемници на Емирствата, участваха във войната в Йемен, като се биха заедно със Саудитска Арабия срещу Хусите, които от своя страна са подкрепяни от Иран.

Авраамическите споразумения

Емирствата през 2020 г. подписват "Авраамическите споразумения", с което и официално подвиват крак пред Израел.
И тия Емирства подкрепят влизането на Судан в същите споразумения.

Окупационни бази

Тия емирства, в знак на слугинажа си имат окупационна военна база на САЩ в страната си, каквато си имаме и ние.

Разкрити планове на Пентагона

Нека да припомня и седемте държави, които малко след 11.09.2001 г. главнокомандващият на НАТО за Европа, ген.Уесли Кларк, каза, че ще бъдат нападнати :

  • Ирак, Сирия, Ливан, Либия, Сомалия, Судан, Иран

Изявлението му е поне от 2003 г., като става въпрос за план на Пентагона, не за пророкуване, нали ?

red-sea-countries-map

Нека да спомена и че евреите бяха първите, които признаха Сомалиленд, т.е. разделянето на Сомалия.

Компрадорски елити

Всички държави в Близкия изток, които Израел не бомби в момента са окупирани отвътре - евреите им назначават и кадруват политическите елити. (както са окупирани и Европа и САЩ) Емирствата също са една от тези държави.

Има ли смърт в мащаб и геноцидни действия, може да бъдете сигурни, че са замесени богоизбраните от сатаната.

Интереси

Няма да изброявам еврейските интереси в Судан. Може да спомена само значителния излаз на Червено море и това, че доста от златото му минава за най-напряко през Дубай.

sudan-resources

Реакции

През април ще станат 3 години от началото на конфликта. Дали не мълчат оглушително местните ни централни еврейски медии за случващото се ?
ЕС, ЕП, ЕК, франсета, британци, хегемонът САЩ, международни институции - някой да отиде "да наложи мир" ?
Тцъ .. Някакви срещички се организират и се четат декларации. Програма максимум е налагане на санкции и изпращане на хуманитарна помощ.

Още от същото

Гладът, геноцидът и милионите трупове са без значение.
Важна е властта.


Чък Норис легитимира Нетаняху

Минавам да убия една "легенда".

Чък Норис легитимира геноцидните ционисти и змията, гърчеща се в краката на сатаната, която е начело на тумора Израел.

Дано "легендата", която до миналата седмица "можеше да направи всички лицеви опори", се е изповядал, пък Господ да решава за греховете му.

Всички, които жадуват за блясъка и славата на Холивуд са заблудени.

Не позволявайте децата ви да копнеят по този фалшив блясък.
Заклеймявайте го категорично, защото вие сте тези, които пишете в белия лист на бъдещето си.

Източник на видеото: https://x.com/ShadowofEzra/status/2035014275924656516


Испания против войната с Иран

"Против тази война сме, защото е нелегитимна"

-- Испанският премиер Педро Санчес

Испанските власти са единствените в ЕС, които си позволяват да се противопоставят на войните, в които евреите въвличат целия Близък изток:

  • Геноцидът, който евреите извършват в Газа
  • Смяната на режима последвана от окупацията на територии в Сирия
  • Убийствата на хиляди и прогонването на всички от южен Ливан, бомбардировките по столицата Бейрут и други градове
  • Убийствата на хиляди цивилни, бомбардировките по училища и болници в Иран, и въвличането на всички държави в региона в конфликтa

Както и целия останал свят, който плаща цената за еврейските безчинства.

Програма максимум на централните медии е едва да маркират опозиционната гледна точка, докато същевременно отделят огромно внимание на пропагандата на марионетните елити, назначени от еврейското задкулисие.


Има ли Израел право да съществува

Богоизбраните имат всякакви права.
Включително да създадат държавата си в друга държава, като постепенно я унищожат отвътре.

Има едно образувание, което се развива по подобен начин - тумора.

Същевременно извършват безброй зверства срещу истинските местни Семити(потомци на Сем) - палестинците.

Кога видяхте последния кадър по централните медии от геноцида, който продължава в Газа ?
Защо млъкнаха ?!

80 г. да градиш държава върху труповете на милиони ..

А в Ливан в момента ?
За едва 20 дни - хиляди убити и ранени, милиони разселени.

Иран ?!

Ако тези евреи са богоизбрани, то техният бог е сатаната.

--
ПП: Интересно е колко от популярните личности падат в капана на зададения във видеото въпрос.

Матей 7:

16 От плодовете им ще ги познаете. Бере ли се грозде от тръни, или смокини от репеи?
17 Също така, всяко добро дърво дава добри плодове, а лошото дърво дава лоши плодове.
18 Не може добро дърво да дава лоши плодове; или лошо дърво да дава добри плодове.
19 Всяко дърво, което не дава добър плод, отсича се и се хвърля в огън.
20 И тъй, от плодовете им ще ги познаете.
21 Не всеки, който Ми казва: Господи! Господи! ще влезе в небесното царство, но който върши волята на Отца Ми, Който е на небесата.
22 В онзи ден мнозина ще Ми рекат: Господи! Господи! не в Твоето ли име пророкувахме, не в Твоето ли име бесове изгонвахме, и не в Твоето ли име направихме много велики дела?
23 Но тогава ще им заявя: Аз никога не съм ви познавал; махнете се от Мене вие, които вършите беззаконие.
24 И тъй, всеки, който чуе тия Мои думи и ги изпълнява, ще се оприличи на разумен човек, който е построил къщата си на канара;
25 и заваля дъждът, придойдоха реките, духнаха ветровете, и устремиха се върху тая къща; но тя не падна, защото бе основана на канара.
26 И всеки, който чуе тези Мои думи и не ги изпълнява, ще се оприличи на неразумен човек, който построи къщата си на пясък;
27 и заваля дъждът, придойдоха реките и духнаха ветровете, и устремиха се върху тая къща; и тя падна, и падането й бе голямо.
28 И когато свърши Исус тия думи, народът се чудеше на учението Му;
29 защото ги поучаваше като един, който има власт, а не като техните книжници.

Иранският МВнР : Нетаняху иска трилион от подмазвачите си в Конгреса

iran-fm-tweet-pentagon-wants-200bil-from-congress

Ти да видиш .. Ей това е друго нещо!

Че даже и от тия неща, за които от централните медии няма да мъцнат, че са се случили!

Преди два дни писах, че съм озадачен защо иранския МВнР не нарича нещата с истинските им имена.

Е, вече го прави !

Постът му е по повод на това, че Пентагонът поиска от Конгреса допълнителни $200 млрд. за едва трите седмици война с Иран.

Същият Конгрес, който се отказа от собствените си правомощия да решава за тази война и ги делегира на Тръмп.

И същият Пентагон, който има приблизително $1 трлн. годишен бюджет и чиито ревизии в последните поне 25 години не излязоха нито веднъж.

Буквално на следващия ден след излизане на скандала за липсващи стотици милиарди открити при такава ревизия през 2001 г. се случи .. познайте какво ?!
Взривяването на двата небостъргача на Световния Търговски Център в Ню Йорк на 11.09.2001 г. !

Сега малко математика за начален клас:

Броят на работещите в САЩ е около 160 млн. души.
За да бъдат покрити тези $200 млрд., от данъците на всеки работещ ще бъдат взети $1250 .

Средната сума, която влиза от работещ в хазната(данъци върху труда) е приблизително $1157 месечно.

Т.е. за три седмици война те са издумкали повече от месец данъчна тежест за работещите.
И още 5 пъти по толкова за трилионния бюджет, който не стига.
⁉️ Какво излиза - че 6 месеца в годината американецът работи за война ?!

В контекста на това искам да припомня думите на истинския президент на САЩ - Бенямин Нетаняху:

💬 "Два пъти сме губили война от Рим. Този път смятам да спечелим."

Третият Рим в еврейските очи е колонията им САЩ, която те управляват, използват, сега смятат да си изчистят обувките с нея и да я захвърлят в ъгъла като скъсан и мръсен парцал, след което новият хегемон да се нарича "Велик Израел"

--
ПП: Иран прави нагледна демонстрация как можеш да се защитиш от агресия чрез осъвременяване на ракетните си войски и инвестиции в рояци евтини дронове.
Щях да кажа, че е добре да се поучим от това, но щеше да е валидно, само ако имахме държава.

А ние вече сме превзети отвътре. Стъпкани, унищожени, лишени от субектност.

Иран не е. И може да се окаже, че той е последният световен редут пред пълчищата на бруталния еврейски диктат.

Българите сме на страната на Иран.
На страната на Истината.
На страната на Бог.

Референция


Тръмп искал да довърши Иран

Нужно е ДА ИЗКРЕЩИМ на марионетни елити в ЕС и останалите еврейски колонии, които Тръмп призовава за военна намеса срещу Иран, че всички ясно виждаме, че

❗ Истинските "терористични държави" са Израел и колонията им САЩ.

Еврейските терористи продължават да ескалират войната, като сега посегнаха и на ЦИВИЛНА енергийна инфраструктура:

Удариха най-голямото газово находище в света - южен Парс

, което се използва съвместно от Катар и Иран.

Иран ги беше предупредил, че ако посегнат на тази инфраструктура ще има ответни отговори. И съответно веднага последваха предупреждения за предстоящи атаки срещу рафинерии в ОАЕ, СА, Бахрейн и Хайфа(окупирана Палестина).
Иран предупреди ПУБЛИЧНО и какви ще бъдат ответните отговори, ако започне война срещу тях, но това не попречи на клоуна Тръмп да го играе на изненадан и да разправя как "никой не е очаквал това".

Мисля, че не се осъзнава сериозността на тази ескалация.

❗ Ако сондите, рафинериите и инфраструктурата покрай тях бъдат унищожени няма бърз път за излизане от енергийната криза.

Ормуз и да бъде отворен - просто няма да има какво да бъде изнасяно. Тези съоръжения са изграждани с години. Възстановяването им ще отнеме също толкова.

Та нека да е напълно ясно:

❗ САЩ и Израел умишлено причиняват и сега задълбочават енергийната криза, която удря всички ни в джоба.

И всеки малоумник, който е на тяхна страна подкрепя поредния грабеж, който ни спретват, както и допълнителното форсиране на деиндустриализацията на Европа.

Ако нещата се проточат, каквито изгледи има, освен инфлация ще ни докарат и продоволствена криза във всякакви сектори, включително и хранителния. Световната икономика е система от скачени съдове. Отрязването на 20-30% от енергията ще доведе до катастрофални последици.

Съществено е разбирането на причините и силите, които движат процесите. Иран беше нападнат ЕДИНСТВЕНО заради еврейския интерес - за техния "Велик Израел" и за още и още власт за задкулисието им, което е окупирало света - досущ като всички войни през XX и XXI век.
Всякакви приказки за други причини са дитирамби.

👉 Следва обоснована хипотеза:

Както изглежда ще ескалират, докато всичко в залива и на арабския полуостров не бъде унищожено, тогава ще посегнат към последната мярка

❗ Ще ударят Иран с ядрено оръжие

, на което Иран ще отговори с удари по Израел с поне едно от:

  • а) собствено ядрено оръжие
  • б) мръсна бомба
  • в) повсеместна атака по всички големи градове в Израел

Ще последва най-голямата мигрантска вълна, която светът някога е виждал и:

  • голяма част от иранците ще наводнят Европа
  • ако Иран използва ядрено оръжие ще стане ясно защо Украйна беше изпразнена - на мястото на избитите и прогонени украинци ще бъдат настанени чифути от Израел

И както наблюдаваме във всички дирижирани кризи в последните години - кризите се разгръщат за да може да се въведе вече подготвеното решение. В случая:

❗ Военно положение и мигновено въвеждане на повсеместен цифров контрол на всичко - на парите, на храната, на придвижването ..

Т.е. още робство за нас - гоите, неотменима власт за тях - богоизбраните.

--
На скриншота виждате изявлението на еврейския клоун Тръмп.

trump-wants-to-finish-iran

Ако в САЩ има поне 1000 човека със здрав разум трябва да си вземат пушките и да ликвидират този нещастник, който унищожава целия свят.

--
И да ..
Пак са евреите.
Всички злини идват от евреите ..

Референции:


Иран нападна САЩ

wh-destroyed

Извънредно: ‼️ Иран нападна САЩ.

❗ Белия дом беше ударен с 30 ракети и унищожен напълно. Президентът на САЩ е мъртъв, както и 40 високопоставени служители на администрацията.

Вторият удар беше нанесен по училище с американски момиченца. Спасителите пристигнаха и започнаха да се опитват да спасяват деца под развалините. 40 минути по-късно Иран нанесе втори удар в същата точка и спасителите също бяха избити до крак. Броят на загиналите американски ученички е около 170.

Трета седмица Иран продължава да обстрелва цели по цялата територия на САЩ заедно със съюзника си "Куба".

Причината за ескалацията - президентът на "Куба" от 40 г. мечтае да нападне и унищожи терористичната държава САЩ.
Друга причина: САЩ разработват ядрено оръжие, с което ще унищожи "Куба".

--
Тази обратна аналогия може да помогне на евроатлантическите либерали, които с влажни овчи очи бленуват по Запада, да проумеят поне малко, какво аджеба извършва режимyt във Вашингтон.

Облъчените от телевизорите не могат да си представят какво всъщност представлява атаката на Израел и САЩ по суверенен Иран - държава, която всъщност не е застрашила никого.

  • Иран не е започнал нито една война през XX и XXI век
  • От десетилетия иранският народ мизерства, защото е поставен под тежките санкции на световния хегемон
  • Иран е държава с хилядолетна история, богати традиции и култура
  • Иран е на 10 000 км от САЩ. Най-далекобойните ирански ракети са с обсег от 2 500 км. Иран не е заплаха за САЩ
  • Иран води икономическа война като отговаря сдържано, удряйки израело-американски цели в обсега на ракетните си войски
  • Иранската ядрена програма беше инспектирана редовно от МААЕ, докато Тръмп не прекъсна това, за да може еврейските му господари да имат повод за започване на войната

Разликата между реверсивната аналогия и действителността е, че САЩ наистина са терористична държава - колония на еврейското задкулисие, която води войните на метрополията Израел.
Американo-еврейските бомби не са преставали да налагат "демокрация".
Виетнам, Либия, Сирия, Йемен, Ирак, Судан, Ливан, Египет, Сомалия, Югославия, Газа, Украйна, Венецуела, Иран ... - винаги в еврейски интерес. Винаги !

💬 "Целта не е да има успешна война, целта е да има безкрайна война." -- Дж.Асанж

Тандемът на еврейското задкулисие и подопечните им САЩ избиха СТОТИЦИ МИЛИОНИ през XX и XXI век.
Избиват и в момента и е сигурно, че няма да се спрат сами.

В момента вкарват света от една криза в следващата без никаква почивка.

  • Ковид
  • Украйна
  • Газа
  • Иран ...

Нетаняху и Тръмп бомбят, сметката я плащаме ние, обикновените хора. Ние, чиито блага еврейското задкулисие краде и превръща в бомби за налагане на демокрация.

Украйна, Газа и Иран не са някакъв далечен мираж. Всеки, който не коленичи пред "Велик Израел" го чака същата съдба.
Или покорен роб, или под ножа ..

Ще си позволя да изкажа едно обосновано предположение:

👉 Евреите ще взривят джамиите в Ал-Акса, Йерусалим, преди края на текущата ескалация и ще обвинят иранците за удара.

Ционистите искат да издигнат "Третия храм" там и не случайно храмовият комплекс е опразнен.

🇺🇸 В САЩ тази година следват междинни избори. Подкрепата за еврейското лоби лети надолу. Очите на все повече хора се отварят. Евреите може да държат 95% от конгреса и двете партии да са им подопечни, но ако тенденцията се запази може да нямат друг такъв шанс в близко бъдеще.
Още повече пък, ако Иран устои, каквито на този етап са знаците.

❌ Не е изключено и Тръмп да бъде импийчнат след междинните избори, колкото и равините им да вярват, че той е слугата, който ще ги вкара в "месиянската ера" и ще направи идването на чаканият от тях "спасител" възможно (ние го наричаме антихрист).


На този етап Иран печели войната

Без драма, без фанфари, Иран отговаря на всичко, което са му приготвили евреите и лакеите им САЩ.

В началото на конфликта иранските ракетни запаси се оценяваха на 250 000 - 300 000 броя от различен тип.

  • Иран бомбардира и ако не унищожи напълно, то обезлюди всички бази на САЩ в региона
  • Еврейската ПВО е безсилна - Иран поразява цели в Израел, където пожелае
  • Радари за милиарди и ПВО системите на агресорите са унищожени в голямата си част. Разглабят съществуващи такива и се опитват да ги докарат в БИ от целия свят.
  • Нямат отговор срещу рояците дронове и ракети използвани от Иран
  • Блокиран Ормузки проток, без прошка за нарушители на блокадата, ударени и потопени танкери
  • Евреи се блъскат по летищата да напуснат окупирана Палестина
  • Удари по еврейски съоръжения в съседните държави, които съдействат на еврейския режим
  • САЩ се компрометираха, като митът за сигурността, която осигуряват на арабските държави в БИ беше унищожен. Всички разбраха, че базите на САЩ не осигуряват сигурност, а ги превръщат в мишена
  • САЩ харчат по $1,5 млрд. на ден в тази война
  • Самолетоносачът А.Линкълн е ударен и се прибира позорно
  • Лудиата марионетка в Белия дом загуби всякаква подкрепа. Нетаняху избяга в Германия в ден първи на конфликта

❓ Могат ли Иран да довършат започнатото ?
Иран показа, че разполага с ракети и възможности да срине Израел.

❓ Ще го направи ли ?
Не, защото противниците му разполагат с ядрено оръжие и при масирани непропорционални удари ще го използват.

Последиците:

  • САЩ няма да поддържат военно присъствие в региона
  • Арабите ще спрат да разчитат за сигурност на САЩ

Възможни развития:

  • Еврейски провокации под фалшив флаг за въвличане на още участници в конфликта
  • Използване на ядрени оръжия срещу Иран. Имайки предвид развитието, вероятността става все по-голяма. Ако евреите го направят Иран ще изсипе целият огнен ад, с който разполага върху тумора Израел
  • Затихване на конфликта, след което евреите ще търсят друга схема за неутрализиране на режима в Иран. Русия и Китай ще участват в ударно възстановяването и доразвиване на иранския военен потенциал

❗ Това е първата война на САЩ, която народът им иска да изгуби.

Ако Иран устои, надеждата за свят без еврейска окупация остава жива.

❓ Възможно ли е тенденцията да бъде обърната и Иран да бъде принуден да капитулира ?
Да, но всички разумни се надяваме, че ционистите няма да победят.
Затова молитвите ни са с иранския народ.

Твърдо против тумора Израел !
Твърдо зад Иран !
Твърдо за Истината !


Нетаняху иска Велик Израел - проф. Джефри Сакс

Проф. Джефри Сакс обяснява какво иска Израел от войната с Иран, нахлуването си в Ливан и останалите войни, които води в Близкия Изток.

Нетаняху: "Войната в Иран сбъдва 40 годишната ми мечта."

--
ПП: Проф. Дж. Сакс е американец от еврейски произход с многогодишен опит по върховете на външната политика на САЩ.

Източник на видеото: https://x.com/Fidias0/status/2031560041241751936



Page 2 of 10 (93 articles found)
1 2 3 4 5 6 7 ...end

All tags SiteMap Owner Cookies policy [Atom Feed]