Преговарящият екип на САЩ с Иран е достатъчно красноречив:
❌ Евреите Джаред Къшнър и Стив Уиткоф
Това са същите военолюбци, които се грижат да няма мир, нито в Украйна, нито в Газа, нито в Ливан, нито в Иран, нито в Сирия, нито в целия Близък изток(БИ).
Единственият интерес, който могат да защитават тези евреи, е еврейският.
👉 Еврейският интерес е за "Велик Израел".
Велик Израел включва Палестина, Ливан, Сирия, Йордания, както и териториите на още няколко държави там.
"От реката, до морето!", нали помните.
Иран е на пътя на евреите, защото "Велик Израел" не може да си позволи да има силен и независим регионален противник в БИ.
Има и още.
Бялата европейска християнска цивилизация, като доминиращата цивилизация в последните векове, е на пътя на "Велик Израел", защото, според евреите - те са богоизбраните, а всички останали са създадени, за да им служат. За тях не е приемливо слугата да е носител на цивилизация. Тази цивилизация трябва да бъде разрушена, а населението оскотено и поробено.
Това унищожение и поробване се случва:
I. Чрез подмяна на елитите
В целия западен свят т.нар. "изборен процес" е компрометиран, съответно елитите са заменени с колониални еврейски слуги. Тези слуги прокарват еврейската политика за унищожението ни. Индустриално, културно, демографско, всякакво.
II. Чрез физическо унищожение
Над 2 млн. убити в Украйна са част от този процес. С любезното съдействие на чука и наковалнята - Русия и САЩ, където елитите са от същите - еврейски слуги.
Ковид терора беше част от същото - физическо унищожение и тест на програма за контрол.
👉 От тук насетне програмата ще става все "по-интересна".
Оскотеното население вече се доказа, като достатъчно разделено, манипулируемо и напълно лишено от съпротивителни инстинкти.
Следва набутване на овцете в кошарата - "дигиталния концлагер", който ни бива продаван като всичко останало - "на час по лъжичка".
В кошарата следва доене - ще работим за евреина, което 95% от населението така или иначе прави от десетилетия.
Ти бачкаш, те те стригат, докато не грохнеш и не ти стане време да мреш. Лека полека качват пенсионната възраст, докато скоро не започнат да реанимират и мъртъвци, защото не са си изпълнили дълга.
Евреинът притежава като минимум 80% от световните блага. Управлява правителства, армии, банки, дигиталните мастодонти. Изкуственият интелект му е пръв приятел за следене и анализ над раята.
Това, което не е негово притежание, евреинът го изкупува. Не е проблем, защото евреинът печата парите и краде благата. Плаща на овцете с илюзия, наречена "фиатни пари".
Жилища, земя, природни богатства, бизнеси - всичко е негово. Заемите ви са от него, лихвите са за него. Лични и държавни.
МногоТрилионни държавни дефицити ?!
Не са проблем, щом носят още власт на евреина. Ще бъдат изтрити, когато стане рационално за евреина.
Колкото и странно да ви прозвучи, след така обрисуваната апокалиптична, но напълно реална картина, решение все още има, но то НЕ Е в сдружаване и масов бунт.
Не, те държат средствата за пропаганда - медии, социални мрежи и цялата власт, за да разделят и репресират както намерят за удачно.
Решението е в три стъпки:
Трудната част е т.3 . За нея е нужно себеотрицание.
Детайли за нея не е разумно да дам публично - решете за себе си.
Много съществено е разбирането, че Господ е Истината.
Той е зад нас - тези, които сме готови да воюваме на страната на правдата.
Той е и пътят - всяка крачка, която правим за Истината е към Него.
Животът е от Него и за Него.
Злото може да има единствено временно надмощие.
С Господ зад гърба ни, победата ще бъде за нас, за Него.
И падането тук, по този път, докато си се борил за Истината, не е смърт. Това е истинският живот.
Не материализмът. Не търсенето на лична облага. Не хедонизмът.
Без тази вяра няма живот.
Има единствено заблуда и погубване на душата - божието в нас.
Не е сложно, но се иска да се обърнете навътре към себе си.
Там, където е записано потвърждението на всичко това ...
Това е пост на министъра на отбраната на Израел Итамар Бен-Гвир в Туитър от днес:
За всяка сълза на израелска майка, хиляда ливански майки трябва да плачат. Цял Ливан трябва да гори!
С цялото уважение към американците, Израел трябва да изясни на целия свят, че кръвта на нашите синове и сигурността на нашите граждани не са оставени на произвола. Цял Ливан трябва да гори. Нашата върховна длъжност е да защитаваме гражданите на Израел и войниците на ЦАХАЛ, и тази ангажимент е над всички други съображения.
Казах на премиера, дори на нашите срещи: За всяка сълза на израелска майка, хиляда ливански майки трябва да плачат.
Достатъчно с пинг-понга. В Близкия изток не печелиш с умерени реакции и толерантност – трябва да полудееш. Да заличиш. Да смажеш терора.
Бен-Гвир е същият изрод, който наскоро отваряше шампанско, когато етническият му закон за смъртно наказание на палестинци мина в Кнесета и на когото жена му подари торта с бесилка за палестинци за 50 г. юбилей.
Ако аз или който и да било друг публикува такъв явен призив за насилие би бил блокиран.
Разликата е, че нашето би било просто призив, докато евреите УБИВАТ стотици всеки ден.
Директно в Ливан и в Палестина в момента.
До скоро в Сирия, Иран, Йемен, Ирак.
На практика, управляващото еврейско задкулисие избива стотици хиляди по целия свят всеки ДЕН, а на останалите подменя ценностите, отнема правата, открадва бъдещето, поробва, отнема живота ..
Не Ливан трябва да гори !
Бог унищожи Содом и Гомор.
Израел е тумор.
Съучастниците там са милиони.
Подкрепящите - още повече.
Гледам, че родните "анализатори" пак са налапали "голата кука" на Тръмп и веднага взеха да се захласват, как конфликта в Иран бил приключил, как щели да потекат реки от петрол и всичко да се нормализира.
Ако са келеши на по 15 години, разбирам да реагират така емоционално, но става въпрос за възрастни мъже.
Колко пъти трябва да ти разиграят циркове и да те лъжат, за да може да се научиш да вдигаш едната вежда и да си скептично настроен към поредната им сценка, вместо да подскачаш в хормонална еуфория ?!
Затова обичам да напомням, че в България не само няма геополитически анализатори със съществена аудитория, а всички, които се вживяват в такава роля, на практика са вредни.
Единствената разлика този път е, че Иран е въвлечен в обявяването на "близко споразумение".
Това може да бъде по две причини:
Имайки предвид, колко пъти бяха лъгани иранците и липсата на изразен скептицизъм от тяхна страна, който би бил напълно закономерен, за мен по-вероятен е вторият вариант, което скоро ще се разбере дали е вярно.
Ако хипотезата ми е вярна, въвличането на Иран в поредната манипулация означава, че има вероятност примирието да изтрае малко по-дълго - вместо в края на седмицата да го прекъснат в края на другата седмица. Или, ако се има предвид цинизмът им, може да изкара до края на световното по футбол, колкото и несериозно да ви звучи. Нека ви припомня, че докато избиват милиони руснаци и украинци заедно, Тръмп и Путин се договаряха за хокеен мач ! И днес Путин бил звъннал на Тръмп да го поздрави за юбилея му ..
Иранският конфликт е перфектният лост за генериране на поредната криза от еврейското задкулисие, което ни унищожава. На практика не сме усетили почти нищо от потенциала му, освен известна инфлация - покачване на определени цени, разклащане на някои вериги от доставки и манипулации на пазарите.
Пак да кажа, че не е известна промяна на фактическата обстановка около Иран, която да е повод за край на конфликта.
Цената я плащаме ние и цялото действие е част от истинската война за
❗ унищожаването на бялата християнска цивилизация
, която се дирижира от еврейското задкулисие от началото на миналия век.
САЩ са част от тази цивилизация, макар и с малко по-различна роля, защото армията им се използва като бухалка за налагане на еврейския интерес. Но и те биват изстисквани като лимон от уродлив евреин и ще бъдат захвърлени в коша, вече употребени ..
Залогът ми е, че латентността на конфликта няма да продължи особено дълго и ще бъдем грабени чрез него още продължително време.
Силно се надявам да не съм прав, защото, ако съм, това ще бъде поредния знак, че иранското ръководство е част от играта и реално управляващите света евреи са без съпротива.
И не, Русия и Китай не са им никаква опозиция, нито са някакви нови полюси в бленувания "многополярен свят". Обосновавал съм се защо в предишни постове.
Та не бързайте да навлажнявате очите в телешки възторг.
В много по-гнусни времена живеем и сценаристите работят многопластово ..
Корекция(17.06): Говорителят на МВнР на Иран е казал това на брифинга за пресата в Техеран на 15.06.26 г. около 9:30 българско време:
„Нямаме доверие в ционисткия режим, както нямаме доверие и в Америка“, каза Багаеи, предупреждавайки, че всяко нарушение ще доведе до „реципрочен“ отговор от страна на Иран и че САЩ носят отговорност за действията на Израел.
Изпуснал съм това изявление, но то не променя значително изказаната от мен хипотеза.
Нито Русия, нито Китай, заслужават да бъдат велики сили.
Иран са единствените, които противостоят на еврейската агресия в Палестина след провокацията, която евреите си САМО-организираха с Хамас на 7.10.23 г.
Иран може да не е ядрена сила и да е под заплаха от ядрена атака, но въпреки това не бездейства позорно за разлика от целия останал свят.
"Толерантността към злото е съучастие", а ние, т.нар. "цивилизован свят", не просто си бъркаме в носа и се чудим накъде да гледаме, а и активно съдействаме на еврейския тумор Израел.
(Доставки на оръжие за Израел окт.23 - окт.25 . Източник данъчните и митническите служби на Израел. Ал Джазаира)
Русия и Китай не са по-различни.
Реакциите им към многократните актове на еврейска агресия в БИ през последните 80 г. го показват красноречиво.
В частност за България - ще ви припомня подвиването на коляно пред евреите на всички наши правителства и държавни глави.
Властта в целия западен свят е окупирана от еврейското задкулисие. Целта на евреите е да унищожат цивилизацията ни, върху пепелищата ѝ да направят Израел единствената велика сила и да превърнат децата ни в техни роби.
Ако в деня на страшния съд, пред Бог се явяваха нации, единствено иранците щяха да могат да влязат без страх.
Господ да пази Иран.
Господ да помага на Иран.
Те са единствените, които воюват за истината, за човечеството, за живота, за да може да има бъдеще.
Единствените, които имат куража да се изправят срещу врага, който унищожава всички ни.
Историята е разказана пред Йерусалим Пост не от кого да е, а от Джонатан Полард - американски евреин, осъден и лежал за шпионаж в полза на Израел.
След изтичането на присъдата му през 2020 г., Полард веднага бяга в Израел, където е посрещнат лично от Нетаняху като национален герой.
Цялата емисия на Ким Айверсон е доста силна(линк в коментар), като се споменава и за:
Нека да добавя, че всички тези безчинства, които евреите вършат в САЩ, са благодарение на еврейската окупация на властта там, която датира поне от края на XIX в.
Свидетелствата за нея са безброй, включително и такива:
В този профил може да намерите още множество доказателства за еврейската окупация на политическите елити в европейската цивилизация и действията им за целенасоченото ѝ разрушаване.
Референции:
Знаете тезата ми, че в България не просто няма анализатори, а тези, които се преструват на такива, са вредни. Отново ни баламосват с всичко друго, но не и със същината. Считам за редно поне някой да я каже. Ей така, сбито, по същество, за разнообразие в заобикалящия ни бълвоч.
❗ Поредната криза, в която сме вкарани покрай войната с Иран и затварянето на Ормуз, е предизвикана умишлено и се дирижира от евреите. Съизпълнител е колонията им САЩ.
Кризата не засяга само въглеводородите, а и поредица от суровини и стоки, обхваща и все по-голяма част от световната мрежа на доставки, икономика, индустрия и постпенно ще се отрази на всичко.
Продоволствената криза едва сега започва. Ще я задълбочат колкото им е нужно и не, няма никакви обективни причини за нея.
Затова са сложили ПЪЛЕН КЛОУН на върха на "хегемона" САЩ, който всички се чудят дали утре няма да каже, че слънцето изгрява от запад. И въпреки очевидната му несъстоятелност, еврейските медии ни занимават с безумните му изстъпления по цял ден. За да може задкулисието да прави каквото си поиска без да дава обяснение, обяснението е обезсмислено:
💬 "Тръмп е луд, няма смисъл да го питаме какво прави, защо го прави и кога ще приключи. Може да ни каже каквото си поиска, а утре точно обратното."
Ако беше някой адекватен човек на негово място, щеше да бъде изяден с парцалите още за първата от стотиците свинщини, които сътвори.
👉 Инфлацията е тук за да остане и всички ние ставаме по-бедни и по-зависими всеки ден.
Нормално е, когато всички губят, някой и да печели, нали ? Кой мислите, че печели ?
Не е ли логично да е този, които създаде и управлява кризата в желаната от него посока ?
И не, това не са САЩ.
САЩ са обикновена колония, която е съборена на земята от уродлив евреин и в момента бива ритана в лицето.
Падналият - американският народ, е с вързани очи обаче. Във VR очилата му се прожектират сцени от илюзорната реалност, в която беше приучен да вярва.
Свидетели сме на залеза на третия Рим - Нетаняху си каза, че този път "евреите" нямат намерение да губят войната срещу Рим.
Новата империя набира сила в Близкия изток, градена върху пепелищата на старата. И както се вижда - никой няма намерение да ѝ се противопостави.
Съществено е да се запитате "Защо ?!".
Този въпрос проглушително кънти в празната мраморна зала на властта, защото не е въпрос, а дава отговор.
За вас може тези неща да са нови, скандални, конспиративни дори, защото сте вкарани в матрицата и откраднатият ви живот е превърнат в зъбно колело в системата, но по върховете на държавите стоят хора, които са напълно наясно с процесите. И ще направят всичко нужно този въпрос да не бъде зададен. Никога.
Нека се върна на печелившия.
Печели еврейското задкулисие, на което чинно служи оранжевият шут. Печели по много начини, докато граби от всички ни.
🔸 Спестяванията в банките не се държат в пари. Те са номинирани в пари, но инвестирани в активи. Парите се обезценяват, цената на активите расте. Еврейският банкер ви дължи все по-малко реална покупателна способност срещу вашия депозит. Инфлацията яде от вас. Той печели от нея.
🔸 Борсови спекулации от приближени на тези, които дирижират процесите станаха видими и за слепците. Глухите ги чуват. Няма да ги видят и чуят единствено отговорните контролни органи. Чичо Дончо ще прави нужните изявления всеки петък и противоположни в понеделник, а пазарите се правят, че му вярват.
Войната е срещу всички вас, мили мои.
Не е срещу Украйна, не е срещу Сирия, срещу Иран, срещу Ливан. Не беше срещу Либия, Ирак, Йемен, Югославия. Не беше и срещу СССР, Япония или Германия.
Да, народите там може да са жертва, но тяхната жертва е само стъпка към крайната цел. Ето я и нея:
❗ Пълна и неотменима власт за тях, "богоизбраните", които са се самонарекли "евреи". Вечно робство за нас, гоите.
И тези изроди няма да се спрат пред нищо, за да я постигнат. Доказват го целия ХХ век. Доказват го и в момента.
Трупове. Милиони трупове. Планини от трупове. Ще отнемат душите на безброй Божи създания, за да могат да властват.
Защото демоните, на които служат искат кръв. Още и още кръв.
Вашата кръв.
--
ПП: Не просто нямаме анализатори, нямаме и медии. Хубаво, че всички, които могат да ползват главите си или ги тресе страх от "всемогъщата и всенаказваща система", или са се объркали, че има бъдеще за децата им, докато си гледат само собствените задници. Но барем можеше да има поне една популярна медия, в която се публикува по някой смислен превод...
Минаха 2 години и половина. Израел уби стотици хиляди жители на Газа, открадна над 50% от Газа, открадна части от Ливан, докато безмилостно ги бомбардира, открадна големи територии от Западния бряг и (заедно със САЩ) започна ужасяваща война с Иран.
И така, време ли е най-накрая да признаем истината за 7 октомври?
Всички знаем, че настоящото ужасяващо шоу в Газа започна, когато Хамас нахлу в Израел и уби 1200 израелци на 7 октомври 2023 г. По същество всяка водеща медия, която пише за Газа, трябва да спомене, че Хамас е убил 1200 души на 7 октомври.
Само да беше истина.
Йоав Галант, който беше министър на отбраната на Израел по време на атаките, заяви ,
👉 💬 „На 7 октомври 2023 г. на израелските войски беше наредено да стрелят и убиват пленени израелски цивилни граждани…“
Чакай, КАКВО? Израелските войски убиха куп израелци? Това изглежда е препратка към Директивата „Ханибал“, която понякога е политиката на израелската армия да избива всички наоколо, защото това е най-добрият ход, когато си разстроен от нещо. Виждате ли колко шокиращо е това признание? То противоречи на всичко, което медиите казват от две години и половина. Е, не всички медии. Не и израелските медии. Ето от „Аарец“ :
👉 💬 „Израелските отбранителни сили (ИДФ) наредиха директива на Ханибал на 7 октомври, за да се предотврати вземането на войници в плен от Хамас.“
И така, това число от 1200, което чуваме непрекъснато от 2 години и половина, включва много хора, убити от Израел. Кажете, че не е така! Всъщност ООН каза, че е така :
👉 💬 „Докладът на Независимата международна анкетна комисия на ООН (COI) документира многократното използване на така наречената Директива „Ханибал“ на 7 октомври, докато Израел се бореше с бойците на Хамас…“
Може би си мислите: „Добре, Армията на отбранителните сили на Израел може да е убила няколко израелци, но вероятно не са били чак толкова много.“ ... Съжалявам, че ви съобщавам новината, приятелю.
👉 💬 „ Нова разследваща статия от... двама журналисти с обширни източници в израелската военна и разузнавателна система... разкри, че „около 70 превозни средства“, управлявани от палестински бойци, завръщащи се в Газа, са били взривени от израелски бойни хеликоптери, дронове или танкове.“
Седемдесет взривени превозни средства?! Звучи сякаш вероятно е щяло да убие много израелски заложници и минувачи. Дори и да бяха само по 2 или 3 на превозно средство, това са стотици хора. Не може да са толкова много коли, иначе щяхме да видим купчини от тях . ... О, чакайте, наистина има видео с купчини унищожени коли.
И така, защо не се предлагат обиколки на тези останки? Защо няма много информация за това? О, Израел призна, че е раздробил и заровил стотици коли, пълни с доказателства. Защо, за Бога, Израел би направил такова нещо? Ами, според Jerusalem Post, те са го направили, „за да спестят място и да бъдат възможно най-екологични...“
Екологично?! Да, това е типично за Израел. Когато погледнете снимка на Газа, си мислите: „Те се опитват да бъдат екологични.“
Добре, нека се върнем назад. Ако масовата директива на Ханибал беше вярна, щеше да има и свидетелски показания от оцелелите. А няма нищо подобно - чакайте, има ли?
👉 💬 „...ключовото свидетелство на Ясмин Порат , израелска жена, оцеляла след клане, извършено от израелските сили в кибуц Беери. Според нейния разказ много израелски цивилни са били убити, когато израелските сили са открили огън с тежки оръжия, включително танкови снаряди, по малката къща в кибуца, в която са били държани от палестински бойци.“
Открили са огън по къща в кибуц?! Съмнявам се. Не бих повярвал, освен ако не видях видео на самите оператори на танкове, които си го признават. ... О, има видео ?
Всъщност, стрелецът на танка казва, че ѝ е било наредено да стреля по къща с танкови снаряди, но тя спряла, за да попита командващия офицер дали вътре има израелски цивилни. Той казал: „Не знам, просто стреляй.“ Но тя решила да стреля с картечницата си само по къщата.
И тя е достатъчно горда с това, за да говори за него по националната телевизия. Добре, може би това е бил рядък инцидент. Може би този един танков стрелец е полудял и това се е случило само веднъж на 7 октомври. Ако се е случвало често, щяхме да чуем, че Израелската армия е изстреляла хиляди куршуми и бомби.
Е, както Израел Хайом съобщи :
👉 💬 „Данните... показват, че по време на боевете на 7 октомври ВВС са изстреляли 11 000 снаряда, хвърлили са повече от 500 тежки еднотонни бомби и са изстреляли 180 ракети.“
500 еднотонни бомби?! 180 ракети?! ... Честно казано, тези числа нямат никакъв смисъл. За да се постигнат тези числа, ще трябва просто да се стреля по всичко.
Както съобщи „Хаарец“ :
👉 💬 „Стреляйте по всичко“, според съобщенията един от командирите на ескадрила е казал на хората си.“
Така че една от най-мощните армии в света буквално е обстрелвала всичко, което се е движило на 7 октомври 2023 г. и е убила стотици свои хора съгласно Директивата „Ханибал“. От това следва, че числото 1200, което чуваме безкрайно, всъщност може да са предимно хора, убити от Израел. Това променя ЦЯЛАТА история. Защо никой журналист не е попитал Байдън, Тръмп или Антъни Блинкен за това? — О, да, спомням си.
Журналистът Сам Хюсеини се опитал да попита Блинкен за Директивата „Ханибал“ на пресконференция и бил бързо и насилствено изведен от стаята от четирима охранители, които му направили сътресение на мозъка.
Имам още един въпрос – въпреки че Израел е раздробил и заровил колите, няма ли записи от охранителни камери, показващи поведението на израелската армия? Показващи какво точно се е случило?
Е, Jerusalem Post съобщи :
👉 💬 „Липсват важни записи от наблюдението на Израелските отбранителни сили от нападението на Хамас на 7 октомври.“
Разбира се, че са. Искам да кажа, ако ще убивате стотици свои граждани, определено трябва да изтриете камерите.
Ами всичко останало , което се случи в този ден? Вярно ли е, че Израел не е бил предупреден? За да разберем, е нужно само независимо и безпристрастно разследване на този ужасен ден. Но Бенямин Нетаняху категорично отказа истинско разследване от 7 октомври. Ето от „Аарец“ :
👉 💬 „Нетаняху отблъсна натиска за национална комисия за разследване на провалите от 7 октомври, като отново заяви, че „първо искам да победя Хамас“.“
Да! Защото това ще се случи всеки момент.
Ами преди 7 октомври? Армията на отбраната на Израел не е забелязала, че Хамас планира тази акция с месеци предварително? Армията на отбраната на Израел има специфична задача за така наречените „наблюдатели“, които следят всички видеозаписи около граничната ограда - едно от най-наблюдаваните места на земята. В месеците преди 7 октомври наблюдателите не са видели... ъъъ, нищо? - О, чакайте, точно обратното на това.
Както съобщи „Аарец“ , родителите на разузнавачите [убити на 7 октомври] са се срещнали с Нетаняху и
👉 💬 „...родителите разказали на Нетаняху как дъщерите им многократно са предупреждавали за нашествие на Хамас. [Майка] каза, че дъщеря ѝ ѝ е казала... „Ще има нашествие“... „Кога ви каза това?“, попитал Нетаняху, а майката отговорила: „Всъщност го каза няколко пъти.“ Друга жена казала: „В продължение на месец ни казваха всеки ден: „Това е проблем, те [Хамас] продължават да тренират.“ Премиерът я попитал: „Те ли ви казаха това?“
Нетаняху не може да повярва , че е имало предварителна информация за 7 октомври. Той е шокиран, точно като Бионсе, когато спечели 35-ата си награда Грами. „Какво?! Няма начин! Безмълвен съм!“
Един от малкото оцелели наблюдатели - капитан Амит Йеру-шалми, свидетелства :
👉 💬 „Виждах обучения, понякога беше веднъж или два пъти месечно. [По-късно] започна да е веднъж седмично и... дори няколко пъти на ден... Докладвахме всичко... Седяхме там две години...“
Институтът за анализ на отбраната публикува подробен доклад за (кашлящите) провали от 7 октомври. В него се казва :
👉 💬 „Докладите на часовоите бяха потвърдени от доклади на радиоелектронното разузнаване (SIGINT). През юли 2023 г. [една офицерка] от поделение 8200... беше кристално ясна в оценката си, като написа: „Това е план, предназначен да започне война... Те тренират с големи сили за голямо събитие.“
Очевидно Хамас е практикувал нахлуване в Израел пред очите на израелските отбранителни сили по-често, отколкото Стеф Къри е упражнявал стрелба от три точки. И все пак израелското правителство и водещите медии искат да ви вкарат в убеждението, че това е просто провал в сигурността и разузнаването.
В статията си по тази тема професор Антъни Хол пише :
👉 💬 „Цели високотехнологични системи, включващи портите за влизане и излизане от Газа, бяха оставени напълно отворени в злополучната сутрин. Подобно нарушение можеше да възникне само в резултат на умишлено действие, а не в резултат на грешка на някой разсеян служител.“
Професор Хол също така посочи, че много от обичайните войници, които патрулират стените в Газа, просто са били изпратени на Западния бряг на този ден.
Добре, значи войниците бяха преместени от района, част от наблюдението беше преустановено и наблюдателите бяха игнорирани в продължение на години. Но все пак не мисля, че трябва да вярваме, че има нещо странно в това, освен ако не чуем от истински бивш войник от Израелските отбранителни сили. И няма никой такъв, който да говори открито - освен този бивш войник от Израелските отбранителни сили тук .
Тя казва, че когато е била в Израелските отбранителни сили (ИДФ), котка, движеща се по граничната ограда, е била лесно забелязана и е задействала реакция от страна на ИДФ. Котка. И все пак ИДФ не е успяла да реагира на стотици мъже с оръжия?
Но все пак не може да се обвинява Израел, освен ако не е бил предупреден от по-легитимни суперсили , като например американското разузнаване. Както дори съобщи CNN , „американското разузнаване предупреди за потенциал за насилие дни преди атаката на Хамас“.
Както съобщава „Ню Йорк Таймс“ , „Израел е знаел плана за атака на Хамас преди повече от година: План, прегледан от „Таймс“, описва подробно атаката.“
„Ню Йорк Таймс“ каза:
👉 💬 „Документът от приблизително 40 страници, който израелските власти нарекоха с кодово име „Йерихонската стена“, очертаваше, точка по точка, точно вида опустошително нашествие, довело до смъртта на около 1200 души.“
Четиридесет страници?! Да, но може би Хамас изобщо не е следвал този план и Израел нямал представа какво се случва. Ето отново „Ню Йорк Таймс“ : „Хамас следваше плана с шокираща прецизност.“
И така, Израел беше предупреден от САЩ, предупреден от наблюдателите (в продължение на години), предупреден буквално от плановете на Хамас - има ли някой друг , който би искал да предупреди Израел за атаката на Хамас?
О, Египет предупреди Израел дни преди Хамас да удари. А бойците на Хамас открито практикуваха маневрите си близо до оградата на Газа. Да наречеш това „секретна мисия“ е все едно да наречеш популярна танцова тенденция в TikTok тайна мисия. Някой друг иска ли да се включи в предупреждението на Израел, че ще се случи 7 октомври?
От PBS :
👉 💬 „Хамас (също) публикува видео на симулирана атака в социалните мрежи седмици преди нарушаването на границата.“
И въпреки всичко това, ето репортажът на Би Би Си за нападението :
👉 💬 „Изненадата беше от решаващо значение за нападението на Хамас. Израелското разузнаване не успя да се добере до планирането на атаката от Хамас.“
Изненада.
Беше.
Решаващо.
Браво, Би Би Си. Имаш уменията за разследваща журналистика на пиян пор.
На всичкото отгоре – „ Нетаняху и [други] възпираха военните отговори на Израелските отбранителни сили през ключовите часове сутринта на 7 октомври…“
Хмм, какво бихте казали, ако ви кажа, че Израел е знаел точно какво ще се случи на 7 октомври - изтеглил е войници от района, игнорирал е всяко наблюдение, не е реагирал дълго време и след това, когато най-накрая е реагирал, е умишлено избил стотици свои хора? След това е изтрил записите от охранителните камери и е заровил планините от доказателства? ... Бихте ли си помислили, че може би някои хора на власт са искали това да се случи?
Неее, никога! Защото, за да повярваш в това, трябва да си помислиш, че Израел не се интересува от смъртта на собствения си народ. ... О, точно така, те убиха стотици свои хора само в този ден.
Но какво да кажем за фестивала Nova Music? Голяма част от най-лошото от 7 октомври се случи на този фестивал, така че очевидно Израел не е знаел какво ще се случи, иначе нямаше да разреши провеждането му. Всъщност, както е отразено от списание Billboard :
👉 💬 „[Фестивалът „Нова“] първоначално не е бил предназначен да се проведе на мястото на Рейм, като организаторите го преместиха на това място само два дни преди началото му...“
Посетителите на фестивала бяха докарани на това място в последния момент - тъй като наблюдатели от израелските отбранителни сили казваха, че Хамас се готви да направи точно това, което те направиха. Чудесна идея. Нека проведем Коачела на мястото на Фукушима. Трябва да е забавно.
Бившият служител на разузнаването на ЦРУ, Филип Джиралди, заяви :
👉 💬 „Така че, предвид всички доказателства, вероятно не е имало провал в разузнаването, за да се предвиди и противодейства на атаката на Хамас. По-скоро е имало политическо решение, взето от израелското правителство, което е знаело какво може да се случи и е избрало да го остави да продължи, за да осигури casus belli за унищожаване на Газа…“
Доказателствата показват, че Израел (като минимум) е позволил това да се случи, за да оправдае геноцида си в Газа.
Нека приключим с това – само дни преди онзи съдбоносен ден, който Израел използва, за да избие стотици хиляди и да започне множество войни, Бенямин Нетаняху застана пред ООН и вдигна карта, на която бяха заличени Газа и Западният бряг. Мислите ли, че е търсел начин да постигне това, което е казал на света, че иска да постигне?
--
Автор: Лий Камп, 30 март 2026 г.
Източник: https://realleecamp.substack.com/p/after-25-years-can-we-handle-the
Тръмп обявил, че САЩ щели да блокират Ормуз.
⁉️ Дали вече става кристално ясно, че ако имаше и капка воля за съпротива, не просто трябва да се излезе от орбитата на САЩ, а трябва целият свят да се съюзи срещу тях и Израел, и моментално да им се наложат най-строги санкции ?!
И за да сме по-убедителни в едно със санкциите трябва да започнем да се готвим за война срещу тях, като потърсим военни съюзи с тези, които могат да им се противопоставят.
Цялата криза в световната мрежа на доставки е изкуствено генерирана от евреите и колонията им САЩ.
Същевременно подсилват ефекта с удари по петролни съоръжения в Новоросийск, Уст-Луга, танкери, а руснаците се правят, че е Зеленски ?!
И защо ?!
За да може евреите да си извършват геноцид на спокойствие под чадъра на армията на САЩ ?
Кеф им в Палестина, кеф им в Ливан, кеф им в Иран, кеф им над бялата християнска цивилизация със съдействието на марионетните ни политически елити, назначени от тях ?!
Ако досега ви се е струвало конспирация, че кризите, от които прескачаме от една в друга се диктуват от еврейското задкулисие, то едва ли някога ще ви стане по-ясно от това, което се случва в момента ..
САЩ имат нула интерес от противопоставяне с Иран - американци умират, Вашингтон харчи стотици милиарди.
Тръмп води поредната война на евреите.
И не се хващайте на поредните сценки на "добро ченге, лошо ченге" - пухкавият Ванс е същият еврейки лакей като Тръмп.
С кого беше Ванс на преговорите в Исламабад ?! Пак евреите Къшнър и Уиткоф - същите, които провалиха предните преговори в края на февруари.
Жертвите сме ние.
И тези изроди правят всичко възможно за да може да ни доограбят и дозаробят ..
--
И вместо да се съпротивляваме на това какво се случва ?
Поредните откраднати избори в Унгария ? Една от трите държави в ЕС, в които поне от време на време имаше някакви остатъци от здрав разум ?
Местните лакеи имена и лица имат, нали ?
Тях поне дали не можем да ги намерим и занулим ?
Нали чувате либералните ви приятели, как ви убеждават, че "РЕЖИМЪТ" в Иран язди камили и кара жените си да ходят с черни чували на главите ?
На първата снимка е "Иранският център за космически изследвания (ISRC)", който беше основният комплекс на Иран за разработка на спътници и космически технологии.
❗ Може да потърсим аналог на такъв "камиларски" комплекс в половината от държавите в ЕС и няма да открием. Където са разработени собствени ракети и спътници, които са в космоса и изпълняват предназначението си.
Комплексът беше поразен от евреите на 13 март.
На втората снимка е мост в Иран, цивилно съоръжение, което беше унищожено за да може Иран "да бъде върнат в каменната ера".
Освен това, благородните САЩ и еврейските им приятели унищожават:
На третата снимка е разрушеният 105-годишен медицински изследователски център "Пастьор" в Техеран, основан в партньорство с парижкия институт Пастьор.
🇺🇸 Държавното ръководство на САЩ до този момент не е посочило нито една смислена причина за агресията. Само лъжи - как Иран, държава на другия край на света, била ядрена заплаха, при положение, че Иран винаги е спазвал стриктно международните споразумения и е допускал инспекции в ядрените си съоръжения. За разлика от Израел.
Отделно, че "агресивен" Иран не е започнал НИТО ЕДНА ВОЙНА в последните 250 години, откакто съществува държава САЩ, а само режимът на Тръмп бомбардира ОСЕМ държави в първата година от този си мандат.
👉 Нека посоча истинската причина: Това е поредната война, която окупираните САЩ водят в еврейски интерес, без да се интересуват от количество жертви и хуманитарните последици, както за региона, така и за останалия свят.
А евреите ?
✡️ Евреите искат да унищожат Иран, защото пречи на плановете им за "Велик Израел".
Империята, която искат да изградят върху пепелищата на всички в региона и която да им донесе световната доминация, за която бленуват.
❗ Твърдо на страната на Истината. Бог да пази Иран и народа му.
Иранците са тези, които водят война срещу злото, което ни унищожава - еврейското задкулисие окупирало целия западен свят и ционисткия тумор.
Източници на снимките
Евреи се редят на опашки на КПП на границата на окупирана Палестина с Египет.
👉 Време е останалият свят да приеме "вечните жертви" и да се погрижи за тях, да не плачкат. Те като понаякнат, пак ще му забият нож в гърба за благодарност. По еврейски.
Нетаняху и лакеят му Тръмп искат още жертвоприношения в името на сатаната и изграждането на царството му на земята, наречено Велик Израел.
Бягат, защото могат - тяхното КПП с Египет е отворено.
Египтяните и те - бяха отказали да пускат бежанци от Газа, която евреите унищожават. Сега пускат евреи, които бягат заради собствената си агресия.
Ама стойте си там бе, хубавци. Нали вашият господ ви я е обещал - как така ще бягате от "собствената ви земя" ?!
Биби, змията в краката на принца на мрака, бързо да затваря КПП-то и обратно - по дупките.
Само на няколко километра от там е КПП Рафах в Газа. То е за палестинците. През него евреите не пускат нито хуманитарна помощ, нито хора, обречени на смърт, ако не получат медицинска помощ.
Източник на видеото: https://x.com/MintPressNews/status/2038854352022999289