Радев, мизернико ..
❗ Погазете нещастните брюкселски разпоредби и пуснете стадото на бай Рибан !
Ей така, както го правите постоянно. Всички институции могат да газят закона за всичко, когато става въпрос за тия, с които сте се оплели като свински черва.
Лъсна ви задника с комплекса на украинската мафия. И не, не е само Благо ПП-ДБ-то виновен. Ти също имаше служебни правителства, докато това се случваше.
И президент беше, мизернико.
Отвори ли си устата за комплекса на КУБ ?!
Службите ти бяха 9 години на подчинение. Ще кажеш ли, че не си знаел ?!
Цялата държава ви е бащиния.
За вас няма закон за нищо.
За стареца с овцете има две години терор. Тумор докарахте на работния човек, който ЦЯЛ ЖИВОТ рине лайната за да храни хората с българско месо от Родопите.
И не разправяйте приказки за закони и правова държава. Всички ви видяха за 37 години преход, че сте от едно котило. Слуги на външни сили, колониални наместници, с единствената задача да ни ликвидирате.
Първата ти работа е да пуснеш овцете !
Ако щеш и за още от шибания ти ПР, с който подлъга наивниците.
И три поста назад съм ти написал как можеш да вкараш мигновено Пеевски и Борисов в затвора.
Айде да те видим, а ?!
Иван Маркос Христанов - настоящ земеделски министър в правителството на Андрей Гюров
Нека кажа две думи за това лице.
Срещал съм го навремето в съвсем друго амплоа и впечатленията ми за него бяха положителни, като един от малкото свестни покрай ППДБ. Наскоро обаче картинката се обърна.
Ни в клин ни в ръкав, Христанов, като лице, което не би следвало да има каквото и да било общо със случая, започна да прави совалки между Петрохан и Околчица с коментари и живи включвания от уж мястото на събитието. Говореше абсолютни небивалици - например как човекът с кошарите открил труповете в кемпера нямало какво да прави зимата горе. Христанов се гърчеше като останалите настъпени змии в ППДБ, чиито връзки бяха изсветлени в поредния педофилски скандал около тази коалиция.
Понеже включванията му за Петрохан бяха набрали популярност в социалните медии, му разцъках профила да видя позициите му откакто напусна ППДБ. Оказа се, че има видеа, в които заема напълно правилната позиция за овчаря от Родопите и иска незабавно да бъдат освободени.
Проблемът е, че в момента Маркос Христанов е министър на земеделието и БАБХ му е подопечна. Ако имаше каквато и да била последователност в думите на този човек, овцете на бай Рибан трябваше да пасат по родопските предпролетни ливади още в първата седмица на управлението му. Но не би .. Не следя изявите му, може и да е дал обяснение някакво.
Днес обаче, видях бай Рибан и синовете му, които пак обясняваха, че развитие по техния случай няма.
Едно е да се объркаш и да влезеш в уродливата групичка на ППДБ, когато са новосъздадена формация - "Млада бях како, не знаех". Съвсем друго е да се нахендриш отново в тяхно правителство, когато вече са се доказали ясно като национални предатели. Тези ППДБ, които се бяха обявили за борци с-у Пеевски и Борисов, но:
Христанов ме беше подвел с това, че се опита да свърши нещо на Капитан Андреево като зам.МЗ в правителството на К.Петков, след което се разкара от ППДБ. Но явно има и такава схема - едно време и Ристо се разкара от правителството на ГЕРБ. А на К.Андреево всичко си е по старому ..
И човекът пак се навря да работи за боклуците, които унищожават България всеки ден ..
Гледам това странно презиме, виждам и дебелокожие, и безочие. И нещата много миришат на еврейско поведение ..
Или греша ?
Референции:
Коце, кога се преобу във въздуха, момче ?
Нали по собствените ти думи Бай Рибан е "циганин, който е внесъл нелегално болни овце от Гърция да сее чума" ?!
Две години по-късно стадата му здрави обаче, а на един от последните мохикани в животновъдството ни му докараха рак държавните репресии.
Човек, който просто искаше да си пасе овцете по поляните в Родопите в едно със семейството си.
❗И ти плю изключително грозно по него ..
Или палачинката я въртиш, в зависимост откъде духа вятъра ?
Даде ли обяснение някъде за катарзиса ти ?
Или ти обяснение не дължиш ?!
⁉️ И как после искате да гласува народът ?!
Един мъж има ли въобще, да е казал нещо и да го е изпълнил в т.нар. "политически елит" ?
Защото ви гледам и виждам само проститутки ..
Референции: