home Get a blog for free contact login

Фалшиви надежди от изборите в Ню Йорк

Posted: Sat, 27 Jun 2026 23:11:42 +0300
Author: Делян Кръстев

Проф. Джефри Сакс се е обнадеждил, че един от най-еврейските региони в САЩ - Ню Йорк, бил гласувал за уж анти-ционистки кандидати. Такива, които не били подкрепени от AIPAC(American-Israel public affairs committee).
Едва ли не - дори евреите там били гласували срещу Израел.

Доста хора гледам са клъвнали на тази въдица.

Съжалявам, че трябва да му разваля рахата с мечтите на проф.Сакс, който иначе е един от малкото еврейски гласове(евреин е), които си позволяват от висока трибуна, аргументирано и последователно да критикуват безчинствата на еврейското задкулисие, което ни унищожава.

Нагледали сме се на режисирани "промени".

❗ В момента няма обективни фактори, които да доведат до фактическа промяна.

Цирковете на задкулисието сме ги гледали доста пъти и всякакви нови клоуни ни биват пробутвани за автентична опозиция.

Ако щете си спомнете Тръмп, който, цитирам, щеше да "пресушава блатото". Същият Тръмп, за който не бяхме много хората, които стояхме твърдо зад позициите си, че със сигурност ще се докаже като поредната еврейска марионетка, която продължава линията на унищожение на предшествениците си, далеч преди да бъде преизбран.

И всякакви лакеи тук в Европа от сорта на Мелони, Вилдерс, Кикл. Канадският Карни. "Алтернатива за Германия" са същите слуги, загряващи на тъч линията, крещейки лозунги, които тълпата иска да чува, имитирайки опозиция, докато процесите по унищожението ни си вървят с все по-голяма сила.

Нищо не се е случило в Ню Йорк - празни надежди ..

Да не говорим, че част от победителите там са евреи.

Евреинът е лоялен на еврейството. Винаги на него и само на него. Както и на своите - само на тях. Независимо каква е позата му в даден момент.

Управляващото еврейско задкулисие продава фалшива надежда, докато времето работи за него.
Това се случва.

Единственият, който може да ни спаси може да го видите само в огледалото.
И ако някога ви стигне интелекта да свалите насила поставените ви розови очила, ще разберете, че тази история няма да има щастлив край.
Ще завърши с труп - този на нас и децата ни, които ще бъдем поробени, или на този, който ни унищожава.

И ако лицето в огледалото продължи да бездейства, е напълно ясно кой ще лежи в собствената си кръв.
Защото противникът е безскрупулен убиец, който вече не се притеснява да показва уродливото си лице.


Posted in dir: /политика/
Tags: евреи задкулисие избори Ню Йорк проф.Джефри Сакс САЩ

Show comments Report article PermaLink

All tags SiteMap Owner Cookies policy [Atom Feed]