Радев НЕ Е ново явление - 9 години беше президент, управлява 2г. и 8м. през служебни правителства, от които 1г. и 8м. еднолично - преди т.нар. "домова книга".
От народа има хора, които са наивни и бяха подведени, въпреки че за тези 9 години имаше предостатъчно действия на Радев, които го разобличиха.
Но за хората е нормално - ето защо .
Политиците и приближените им, обаче, до един са изпечени мошеници. Те много добре знаят кой е Радев, с какви задачи е натоварен и избират да съучастват в доунищожаването на България и българите за да облажат от държавната софра.
Виждам, че има много иначе свестни и умни мъже, които пренебрегват трезвия си разум, защото им се иска да има надежда и се закачат за демагогията, генерирана от ПР екипите зад новия премиер.
В Радев няма надежда.
С действията си е доказал, че е българоубиец и национален предател, и това НЯМА НИКАКЪВ НАЧИН да се промени.
Не симпатизирайте и на никой от хората около него. Не може да си съдружник със слуга на сатаната. Влезеш ли в тази сделка, заставаш на страната на покварата.
Ако искаш да правиш добро, трябва твърдо да се разграничиш и да се бориш срещу това зло.
Обърнете внимание на хората, които пробутват Радев, представят ПР ходовете му като реални действия и пренебрегват всичко, в което е участвал до момента.
Това е лакмус.
И от друга страна на тези, които категорично разобличават и осъждат Радев и тези около него.
Това са хората с трезва преценка, без користни цели и готови да отстояват позицията си.
Истината е с тях.