На въпроса "Защо ?" отговорът е прост:
Защото спестяванията на масовия турист отиват за покриване на основните му нужди.
Което е следствие от бруталната инфлация, която ни докараха с насилственото ни набутване еврозоната Радев и партньорите му - Пеевски, Борисов и ПП-ДБ .
Айде сега бъдете мъже и си носете последствията.
И да ви светна за още нещо.
Ако правителството на Радев вдигне данъците върху имотите, както вече заяви, ще се наводни с предлагане и ще сринат и имотния пазар.
Така че баш тия, най-алчните, които създадоха "бетономорието", ще имат празни хотели, от които могат да се отърват единствено на безценица.
Честито!
Референция: