С повишаването на данъците върху жилищата и имотите Радев има една цел - да обслужи еврейското задкулисие, което го е назначило.
Помните сентенцията на форума в Давос:
"Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи !"
Имотите се облагат поне тройно:
Единствената причина имотите ни да продължават да се облагат, вече за трети и последващ път всяка следваща година, е, за ДА БЪДЕМ ОГРАБВАНИ.
Имотът не яде и не пие, не ползва и пътната мрежа. За всички услуги към него си плащаме отделно така или иначе - ток, вода, сметосъбиране, ...
Е, евреинът, който инсталира Радев казва, че можем да бъдем скубани още. И Радев козирува заедно със съучастниците си.
Майната му, че Радев предизборно обеща да не вдига данъци. Обещанията са САМО, за да може овцете да бъдат натирени до урните.
Всичко, което ще изговорят, за да го оправдаят, ще бъде лъжа.
❗ Причината е грабеж с цел постепенно да бъдем превърнати в роби. Робите нямат право на собственост.
Освен грабежа, ако недай си Боже някой някога изпадне във финансово затруднение, независимо по каква причина, например здравословна, евреинът ще има извинение да му вземе имота.
Радев и кохортата му са българоубийци.
Национални предатели, които служат единствено на еврейското задкулисие, което ги инсталира.
Наивниците бяха подведени да ги подкрепят.
Тролските им ферми едва смогват да противодействат на натрупващото се разочарование, базирано на общественото осъзнаване.
Радев, мизернико,
Оставка веднага !
Референции: