🇻🇪 Тази година във Венецуела имаше две земетресения.
II. Второто беше вчера с няколко хиляди жертви.
I. Първото беше много по-опасно.
На 3-ти януари САЩ отвлякоха президента Мадуро и Венецуела загуби суверенитета си.
Това земетресение ще вземе в пъти повече жертви и ще унищожи страната.
Както се случи във всички държави, в които САЩ извършиха операции по смяна на режима и започнаха да се разпореждат в еврейски интерес.
--
ПП: България е окупирана отвътре от същите унищожителни сили.