home Get a blog for free contact login

По-голямото земетресение във Венецуела беше януари

Posted: Sat, 27 Jun 2026 02:34:10 +0300
Author: Делян Кръстев

🇻🇪 Тази година във Венецуела имаше две земетресения.

II. Второто беше вчера с няколко хиляди жертви.

I. Първото беше много по-опасно.

На 3-ти януари САЩ отвлякоха президента Мадуро и Венецуела загуби суверенитета си.
Това земетресение ще вземе в пъти повече жертви и ще унищожи страната.
Както се случи във всички държави, в които САЩ извършиха операции по смяна на режима и започнаха да се разпореждат в еврейски интерес.

--
ПП: България е окупирана отвътре от същите унищожителни сили.


Posted in dir: /политика/
Tags: Венецуела евреи земетресение преврат режим САЩ

Show comments Report article PermaLink

All tags SiteMap Owner Cookies policy [Atom Feed]