Преговарящият екип на САЩ с Иран е достатъчно красноречив:
❌ Евреите Джаред Къшнър и Стив Уиткоф
Това са същите военолюбци, които се грижат да няма мир, нито в Украйна, нито в Газа, нито в Ливан, нито в Иран, нито в Сирия, нито в целия Близък изток(БИ).
Единственият интерес, който могат да защитават тези евреи, е еврейският.
👉 Еврейският интерес е за "Велик Израел".
Велик Израел включва Палестина, Ливан, Сирия, Йордания, както и териториите на още няколко държави там.
"От реката, до морето!", нали помните.
Иран е на пътя на евреите, защото "Велик Израел" не може да си позволи да има силен и независим регионален противник в БИ.
Има и още.
Бялата европейска християнска цивилизация, като доминиращата цивилизация в последните векове, е на пътя на "Велик Израел", защото, според евреите - те са богоизбраните, а всички останали са създадени, за да им служат. За тях не е приемливо слугата да е носител на цивилизация. Тази цивилизация трябва да бъде разрушена, а населението оскотено и поробено.
Това унищожение и поробване се случва:
I. Чрез подмяна на елитите
В целия западен свят т.нар. "изборен процес" е компрометиран, съответно елитите са заменени с колониални еврейски слуги. Тези слуги прокарват еврейската политика за унищожението ни. Индустриално, културно, демографско, всякакво.
II. Чрез физическо унищожение
Над 2 млн. убити в Украйна са част от този процес. С любезното съдействие на чука и наковалнята - Русия и САЩ, където елитите са от същите - еврейски слуги.
Ковид терора беше част от същото - физическо унищожение и тест на програма за контрол.
👉 От тук насетне програмата ще става все "по-интересна".
Оскотеното население вече се доказа, като достатъчно разделено, манипулируемо и напълно лишено от съпротивителни инстинкти.
Следва набутване на овцете в кошарата - "дигиталния концлагер", който ни бива продаван като всичко останало - "на час по лъжичка".
В кошарата следва доене - ще работим за евреина, което 95% от населението така или иначе прави от десетилетия.
Ти бачкаш, те те стригат, докато не грохнеш и не ти стане време да мреш. Лека полека качват пенсионната възраст, докато скоро не започнат да реанимират и мъртъвци, защото не са си изпълнили дълга.
Евреинът притежава като минимум 80% от световните блага. Управлява правителства, армии, банки, дигиталните мастодонти. Изкуственият интелект му е пръв приятел за следене и анализ над раята.
Това, което не е негово притежание, евреинът го изкупува. Не е проблем, защото евреинът печата парите и краде благата. Плаща на овцете с илюзия, наречена "фиатни пари".
Жилища, земя, природни богатства, бизнеси - всичко е негово. Заемите ви са от него, лихвите са за него. Лични и държавни.
МногоТрилионни държавни дефицити ?!
Не са проблем, щом носят още власт на евреина. Ще бъдат изтрити, когато стане рационално за евреина.
Колкото и странно да ви прозвучи, след така обрисуваната апокалиптична, но напълно реална картина, решение все още има, но то НЕ Е в сдружаване и масов бунт.
Не, те държат средствата за пропаганда - медии, социални мрежи и цялата власт, за да разделят и репресират както намерят за удачно.
Решението е в три стъпки:
Трудната част е т.3 . За нея е нужно себеотрицание.
Детайли за нея не е разумно да дам публично - решете за себе си.
Много съществено е разбирането, че Господ е Истината.
Той е зад нас - тези, които сме готови да воюваме на страната на правдата.
Той е и пътят - всяка крачка, която правим за Истината е към Него.
Животът е от Него и за Него.
Злото може да има единствено временно надмощие.
С Господ зад гърба ни, победата ще бъде за нас, за Него.
И падането тук, по този път, докато си се борил за Истината, не е смърт. Това е истинският живот.
Не материализмът. Не търсенето на лична облага. Не хедонизмът.
Без тази вяра няма живот.
Има единствено заблуда и погубване на душата - божието в нас.
Не е сложно, но се иска да се обърнете навътре към себе си.
Там, където е записано потвърждението на всичко това ...