Не е, като да не предупредихме, че падне ли бордът, веднага ще започнат да ни крадат на заем на едро, нали ?!
9г. Радев гласи избори за Пеевски, Борисов и ПП-ДБ.
Да се оправдава с тях е за наивниците, които го избраха.
9г. си подават удобни топки и играят сценки на противопоставяне.
Всичките му служебни правителства работиха за, цитирам тях самите: "Ускорено въвеждане на еврото".
Неколкократно отказа да инициира провеждане на референдуми за запазване на лева. Накрая, когато беше твърде късно, го използва за предизборен ПР ход.
Това е Радев - демагог и колониален слуга, който доунищожава България.
9 години действията му ясно го доказват.