Няколко въпроса към Радев само по една от темите в предложения бюджет:
👉 Огромните нови заеми, които оправдават с преждеуправлявалите.
Признахте ли, че врътките с криене на дефицит се правиха за да ни набутате в Еврозоната ?
Извадихте ли имената на отговорните ? Не само политическите лица, а тези по институциите, примерно в НСИ, БНБ, МФ ? Обяснихте ли детайлно вината им ?
Потърсихте ли на някого отговорност за тези лъжи, схеми и престъпления срещу народа, които ни лишиха от суверенитет ?
С информацията, която може да изнесете може да принудите прокуратурата да действа.
Затвориха си очите, както бяха обещали на К.Петков в онзи запис, само и само заедно да убиете лева.
Казахте ли, че всички служебни правителства на Радев работеха за, цитирам: "Ускореното ни вкарване в еврозоната" ? Че можехте да инициирате референдум за запзване на лева, но не го направихте ?!
Кога най-накрая ще признаете, че еврото е най-съществения фактор за космическата инфлация ?
Кога поне ще се опитате да извадите реални данни за инфлацията ?
Обяснихте ли колко и къде са освободените резерви от валутния борд ?
Обяснихте ли защо ще теглите нови заеми, когато тези резерви са десетки милиарди ?!
И сега трудното:
Всички избори бяха организирани от вас. Всички те тежко манипулирани в полза на Пеевски, Борисов и ПП-ДБ.
Всички го виждат, всички го знаят. Ей така, от кумова срама излезте и кажете - "Некадърни сме, нищо не правим".
Напълно неадекватни сте. Знам, че няма да отговорите на нищо от това. Но не е и нужно - тези въпроси носят отговорите
Инсталирани сте във властта за да изпълнявате заповедите за задкулисието, което ви дърпа конците. Нищо за народа, всичко за кукловодите.
С всеки ден все повече от наивните, които се подведоха да гласуват за вас го разбират.